Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nahá už se nestydím.
Takovou proměnu
jsem nečekala

Paní Soňa, 34 

Abdominoplastika vč. zpevnění svaloviny

Během deseti let se mi podařilo zhubnout 65 kilogramů. Váhu jsem si po několik let držela stabilní, stále mi však něco chybělo. Dál jsem na sobě pracovala a cvičila, ale přesto jsem vysněné postavy nedosáhla. Postupem času jsem se naučila břicho maskovat a snila o tom, že si koupím padnoucí oblečení. Chtěla jsem být pro partnera přitažlivější nebo jen běžet za dcerou po pláži a nehlídat si u toho plavky.
 
Nakonec jsem se rozhodla, že po těhotenství podstoupím abdominoplastiku břicha. Z konzultace na klinice MEDICOM Clinic jsem byla lehce nervózní. Všechno ze mě ale opadlo podáním ruky s panem doktorem. Byl velmi milý a empatický. Zodpověděl všechny mé dotazy a zbavil mě veškerých obav. Díky tomu jsem neměla strach ani z plánované operace. Naopak jsem se moc těšila.

„Očekávaná bolest se nedostavila.”

Zákrok trval zhruba dvě hodiny. Po probuzení jsem byla překvapená, že mě v zásadě nic nebolí. Nepotřebovala jsem ani léky proti bolesti. Většinu dne jsem prospala a navečer jsem už mohla vstát z postele. Když mě pan doktor po zákroku osobně navštívil, byl nadšený z průběhu operace. A já s ním.
 
Na klinice jsem strávila dva dny a užívala si nadstandardní servis i příjemné prostředí. Všichni se chovali přívětivě. Počínaje recepcí, přes anesteziologa až po zdravotní sestřičky. Po návratu domů jsem ještě týden odpočívala a pak postupně přidávala běžné činnosti. Už předem jsem si v rodině domluvila měsíční pomoc s péčí o dceru. Bylo mi ale tak dobře, že mě museli blízcí brzdit, abych to nepřeháněla a odpočívala.
 
Hned první pohled na břicho po zákroku ve mně vyvolal nadšení. Splnil přesně má očekávání! Konečně jsem měla krásný nový pupík. Pan doktor má opravdu zlaté ruce. Cítím se velice dobře a nepotřebuji se nahá schovávat. Mám teď mnohem vyšší sebevědomí.

„Blízké překvapila úžasná proměna.”

Moji blízcí byli ze změny překvapení. Nikdo nečekal takovou proměnu. Okolí, kterému jsem o zákroku neřekla, zatím nic netuší. Myslím ale, že kdyby věděli, co se dříve pod oblečením schovávalo, byli by šokovaní.
 
S panem doktorem jsme už také nezávazně konzultovali další partie mého těla, kterým by se dalo po razantním úbytku váhy pomoci. Pokud se v budoucnu pro nějaký zákrok rozhodnu, tak
určitě v MEDICOM Clinic. Všem ostatním ženám i mužům bych ráda vzkázala, že pokud touží po novém břichu a omezuje to jejich osobní i intimní život, ať neváhají a jdou do toho. Výsledek je opravdu k nezaplacení.

Slovo lékaře

"Paní Soňa se na mě obrátila s prosbou o řešení tvaru svého břicha po porodu a výrazném zhubnutí. Klientka je velmi štíhlá, ale převis břicha jí zůstal. Doporučil jsem jí abdominoplastiku včetně zpevnění svaloviny. Zákrok proběhl bez komplikací, klientka dodržovala pooperační pokyny a s výsledkem jsme oba spokojeni."

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642