Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Někdy si jdu jen tak užít
pohled do zrcadla.
Cítím se krásná

Paní Barbora, 35 let

Plastická operace břicha, tzv. abdominoplastika a modelace poprsí

Roky jsem nebyla spokojená se svým tělem. Hlavně s břichem, které se po třetím porodu nezatáhlo. Vypadala jsem, jako bych byla stále těhotná. Každý den jsem přemýšlela, co si obleču, aby to nebylo vidět. Zlom nastal ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že se na sebe každý den dívám do zrcadla s nechutí. V ten moment jsem se rozhodla podstoupit plastickou operaci.
 
Na první konzultaci jsem jela velmi nervozní. Styděla jsem se za sebe. Nebylo mi příjemné se ukazovat. Říkala jsem si, co si o mě pan doktor pomyslí, co mi řekne. Když jsem ale vstoupila na kliniku MEDICOM Clinic, pomalu ze mě veškerý stres opadával. Slečny recepční i sestřičky byly velmi milé a v ordinaci jsem se cítila už vyloženě dobře, bez pocitu studu.
 
S panem doktorem Petrem Pachmanem jsme všechno probrali. Doporučil mi sérii zákroků, aby byl výsledek co nejlepší. Plastickou operaci jsem plánovala hlavně kvůli břichu. Nakonec jsme se domluvili na abdominoplastice břicha, laserové liposukci boků a na modelaci poprsí. 

„Slzy štěstí potvrdily moji radost.”

Zákroky jsem podstoupila s odstupem tří měsíců. Sympatické a ochotné sestřičky se o mě staraly v krásném pokoji. Celé prostředí kliniky na mě působilo velice příjemně. Po operacích jsem dodržovala klidový režim, a to hlavně díky manželovi, který se staral o domácnost a děti. Necítila jsem téměř žádné bolesti. Dokonce jsem si myslela, že to bude daleko horší. Po celou dobu rekonvalescence ve mně převládala spokojenost a radost z výsledku.
 
Hlavně po abdominoplastice jsem si užívala, že už „to” tam není, že jsem celá nová a konečně budu spokojená a šťastná žena. Když jsem se poprvé uviděla, vyhrkly mi slzy štěstí a radosti. Před operací jsem se na sebe dívala s nechutí. Teď se sama přistihnu, jak se jdu jen tak podívat do zrcadla, protože jsem opravdu krásná.

„Změnil se i můj partnerský život.”

 Po operacích se leccos změnilo. Hlavně moje sebevědomí, které předtím nebylo ideální. Začala jsem si více věřit. Neschovávám se už do volného oblečení. Nezatínám neustále břicho. V létě můžu chodit bez podprsenky. Těším se, že se konečně dostanu k vodě a nebudu se za sebe muset stydět. I partnerský život je teď úplně jiný, protože jsem se přestala ukrývat do plandavého oblečení. Mé okolí si také všimlo, jak jsem spokojená a šťastná. Blízcí, kteří o zákroku věděli, mou novou postavu chválí.
 
O dalším vylepšení do budoucna určitě přemýšlím. Pokud bych si měla znovu vybrat kliniku, nebudu ani na vteřinu váhat a zvolím opět MEDICOM Clinic. Všem ostatním ženám chci také vzkázat, že žijeme jen jednou. Nestojí za to se trápit kvůli tomu, jak vypadáme. Prvotní krok je konzultace, kde vám pan doktor všechno důkladně vysvětlí. Není se čeho bát. Pak už následuje jen cesta za vysněným tělem.

 

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Petr Pachman

U paní Barbory jsem nejprve provedl kompletní modelaci prsou bez použití silikonových implantátů, jelikož objem jejich prsou byl dostatečný a výsledek je takto přirozenější. Poté podstoupila kompletní abdominoplastiku, kterou jsem pro výraznější zeštíhlení pasu zkombinoval s liposukci boků.

Prim. MUDr. Petr Pachman
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642