Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Na krásný pocit
z  vlastního těla
není nikdy pozdě 

Paní Jiřina, 47

Abdominoplastika vč. zpevnění svaloviny

Vždycky jsem si přála velkou rodinu. Jsem vděčná, že se mi to splnilo a já můžu být mámou pěti dětí. Má to ale i svou negativní stránku. Čtyři těhotenství a poslední porod dvojčat se výrazně podepsaly na mém těle. Kůže na břiše mi nepříjemně visela a já se cítila „opotřebovaně”. Když jsem proto viděla dceru a několik známých, které úspěšně podstoupily plastickou operaci, rozhodla jsem se, že i já mám ještě čas zkusit se sebou něco udělat.  
Mým největším trápením bylo jednoznačně břicho. Kůže nesla opravdu velké známky opotřebení. Ani cvičením jsem nebyla schopná vrátit svému tělu tvar. Styděla jsem se svléknout, plavky jsem nosila jen jednodílné nebo vysoké a zpátky jsem se držela i při výběru dalšího oblečení. Nic upnutého nepřipadalo v úvahu. Na klinice MEDICOM Clinic jsem proto zvolila abdominoplastiku

„Kladné zkušenosti ostatních mě namotivovaly.“ 

Byla jsem moc ráda, že mě pan doktor v mém rozhodnutí podpořil. Před první konzultací se mi hlavou honily pochybnosti, jestli na zákrok nejsem příliš stará a vše se povede tak, jak bych si přála. Laskavé odpovědi pana doktora, fotografie spokojených klientek a samozřejmě také osobní zkušenosti žen v mém okolí mě ale přesvědčily, že nikdy není pozdě udělat něco pro svůj lepší pocit.  
Prostory MEDICOM Clinic na mě už od první návštěvy působily moc hezky. I to byl důležitý faktor pro mé konečné rozhodnutí. Všichni se chovali mile a já byla překvapená, jak dobře se hned po zákroku cítím. Čekala jsem velké bolesti, ale hned druhý den po operaci jsem mohla odjet domů. 
Na kontroly k panu doktorovi jsem jezdila jednou týdně a můj stav byl den ode dne lepší. Brzy jsem se tak mohla vrátit k běžnému životu a po měsíci i do práce. Když jsem poprvé uviděla své nové břicho, neměla jsem slov – výsledek předčil mé očekávání! Povislá a popraskaná kůže byla pryč. Zbyla jen jizva, kterou jsem po porodu císařským řezem byla zvyklá nosit 19 let. Teď se ale krásně schová do spodního prádla. 

„Měla jsem to udělat už dávno.“ 

Změny mé postavy a sebevědomí si samozřejmě všimlo i mé okolí. Komplimenty od rodiny a známých se jen hrnuly. Jsem šťastná, že jsem se pro zákrok v MEDICOM Clinic rozhodla, měla jsem to udělat už dávno. Cítím se více žensky, můžu si koupit krásné šaty a vypadat dobře. Je mi zkrátka fajn. 
Ženám, které stále přemýšlejí, zda abdominoplastiku podstoupit, radím, ať dlouho neváhají. Mně samotné pozitivní reference dcery a známých velmi pomohly se odhodlat. Budu ráda, když má zkušenost podpoří někoho dalšího v cestě za sebevědomím a skvělým pocitem. Budete se líbit samy sobě a o to jde v první řadě. Až nastane ten správný čas, určitě podstoupím ještě plastiku horních víček. Teď už totiž vím, že udělat něco pro samu sebe je správná volba v každém věku! 
 

Slovo lékaře

„Paní Jiřina se na mě obrátila s prosbou o řešení vzhledu břicha po 5 porodech. Doporučil jsem jí abdominoplastiku včetně zpevnění svaloviny. Zákrok proběhl bez komplikací, klientka dodržovala pooperační pokyny a s výsledkem jsme oba spokojeni.“ 

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642