Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nová prsa
mi vrátila
zdravé sebevědomí

Paní Klára, 34

Zvětšení prsou s implantáty včetně modelace

Velká a zároveň pevná prsa. Přesně taková jsem měla už od šestnácti let. Jenže po dvou dětech mi mé „čtyřky“ zmizely a s nimi i moje sebevědomí. Důležitější samozřejmě je, že jsem odkojila dvě krásné a zdravé děti, které nadevše miluji, jenže moje původní hezká prsa mi stejně pořád chyběla. Chtěla jsem prostě zpátky ten pocit, že se sama sobě líbím a v zrcadle vidím ženu, která se má ráda.
 
Proto jsem se nakonec rozhodla, že se sebou něco udělám. A začala jsem tím, že jsem se pustila do pravidelného cvičení. Díky tomu jsem postupně zhubla 10 kg. Jenže prsa bohužel nevyposilujete... Na jejich vzhledu se ani přes dřinu ve fitku samozřejmě nic nezměnilo. Naopak mi potom můj hezký pocit z postavy pohled na ně ještě víc kazil. Tehdy jsem se definitivně rozhodla pro jejich plastickou operaci.
 
Na klinice MEDICOM Clinic už všechno nabralo rychlý spád. Najednou jsem měla za sebou konzultaci, brzy na to i předoperační vyšetření a stanovený termín operace. Kromě samotného zvětšení prsou s implantáty jsme se s panem doktorem domluvili i na modelaci poprsí, aby výsledek operace byl co nejlepší a zároveň působil co nejpřirozeněji.
 
A jak se cítím dnes, když mám tenhle kolotoč odhodlávání se, podstoupení operace i dobu hojení konečně za sebou? Jedním slovem skvěle! Víc si věřím a samozřejmě mě těší, že se moje proměna líbí i manželovi. Dokonce mám teď ještě větší chuť do cvičení. Makám na sobě paradoxně ještě víc než dřív a moc mě to baví. Víc sportuji, posiluji a snažím se jíst zdravě. Cítím se teď ve svém těle po všech stránkách výborně a moc si tenhle super pocit užívám!

Foto: Anna Kovačič

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Paní Klára u nás podstoupila zvětšení prsou pomocí implantátů včetně modelace. Při konzultaci jsme se domluvili na modelaci prsou kolem dvorců a zvětšení pomocí kulatých implantátů. Vybrali jsme imlantáty o velikosti 315 ml. Klientka původně zvažovala ještě větší implantáty, ale nakonec ponechala rozhodnutí na mně. Doporučil jsem jí uvedenou velikost, aby výsledný efekt působil co nejpřirozeněji a korespondoval s její štíhlou postavou. Implantáty jsem vkládal zčásti pod sval, využil jsem přístup z řezu ve spodní části dvorce. Zapotřebí byla také menší modelace prsou. Provedl jsem ji odstraněním kůže kolem dvorce a zpevněním žlázy. Operace proběhla bez komplikací. Klientka se výborně zhojila, oba jsme s výsledkem moc spokojeni.

Prim. MUDr. Pavel Horyna
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642