Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Ženské křivky
mi vrátily
zdravé sebevědomí

Paní Alena, 27

Zvětšení prsou implantáty

Druhé kojení se na mém dekoltu nehezky podepsalo. Poprsí ztratilo nejen objem, ale i tvar a já se přestala sama sobě líbit. Necítila jsem se přitažlivě ani před manželem. To byl zlomový moment, kdy jsem se rozhodla pro zákrok, který mi dopřál krásné křivky, pocit ženskosti i sebedůvěru.

“Zůstaly jen oči pro pláč.”

Nikdy jsem neoplývala plným dekoltem. Dříve jsem si k němu dopomáhala správně zvoleným prádlem. Druhým kojením bohužel vzalo poprosí definitivně za své. Pozorovala jsem, jak se postupně prsa stala povislá a prázdná. Začala jsem odvracet oči od zrcadla, zahalovat se i před manželem. Ačkoli miluji své tělo za to, že mi umožnilo přivést na svět dvě úžasné děti, snila jsem, že se znovu budu cítit krásně, jako žena s nádhernými křivkami. 

“Laskavost a profesionalita mi dodaly odvahu.”

Na zákrok jsem se těšila, i když jsem byla mírně nervózní. Veškerého strachu mě však zbavila předoperační konzultace s panem doktorem Pachmanem. Jeho laskavost a profesionalita mě uklidnily. Společně jsme probrali mé představy, možnosti i to, jak bude operace probíhat. Poté už jsem se jen těšila na své nové já.

“Pobyt na klinice jsem si užívala.” 

Od příchodu na Medicom Clinic se o mě staraly milé recepční nebo ochotné sestřičky. S čímkoli jsem potřebovala, mi s úsměvem pomohly. Na klinice jsem se cítila nesmírně příjemně. Zákrok proběhl bez komplikací. Ihned po probuzení jsem si položila ruce na hruď a pocítila blažený pocit - má vytoužená prsa!

“Pocit je to nepopsatelný.” 

Samotná rekonvalescence byla krátká. Přibližně po týdnu ustoupily otoky a od té chvíle jsem se na nový dekolt dívala stále raději. V plavkách se cítím skvěle a před manželem znovu žensky a přitažlivě. Být konečně sama se sebou spokojená je pocit k nezaplacení.

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Petr Pachman

U paní Aleny jsem provedl augmentaci prsou kulatými implantáty velikosti 335 ml klasickou krátkou jizvičkou v podprsních rýhách. Horní části implantátů jsou kryty velkými prsními svaly pro přirozený a stabilní výsledek. Samotná operace i pooperační rekonvalescence proběhly hladce.

Prim. MUDr. Petr Pachman
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642