Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Cítím se
sebevědomější
a krásnější

 Paní Tereza, 32

Zvětšení prsou implantáty

Rok po narození druhého dítěte nevypadala moje ňadra podle mých představ. Styděla jsem se za ně a chtěla jsem se opět cítit krásně. Proto jsem se rozhodla podstoupit plastickou operaci zvětšení poprsí na vyhlášené klinice MEDICOM Clinic. 
 
Před první konzultací s lékařem jsem byla nervózní, protože jsem nevěděla, jak to celé bude probíhat. Jakmile jsem se ale s panem doktorem setkala, nervozita ze mě opadla. Pan doktor je opravdu profesionál na svém místě. Konzultaci vedl od začátku až do konce skvěle. Přesně věděl, jaká velikost implantátů ke mně bude nejvíce sedět a co od augmentace požaduji. 
 
Ze samotného zákroku jsem nervózní nebyla. Naopak jsem se moc těšila. Místo strachu jsem spíš řešila, jak zvládnu péči o děti, především o mého nejmladšího, kterému je teprve rok. Mám ale štěstí, že mám skvělou rodinu, která mě podržela a ujistila v tom, že mi bude ty dva měsíce, než se zotavím, pomáhat. Byl to fantastický zážitek, až je to k neuvěření. 

„Lepší kliniku jsem nikdy nezažila.“ 

Augmentaci jsem podstoupila na konci srpna. Po operaci jsem se cítila unavená a bolavá. Měla jsem pocit, jako kdyby mi něco narazilo do zad a do hrudi. Díky personálu a prostředí kliniky mi bylo ale mnohem lépe. Musím říct, že lepší kliniku jsem nikdy nezažila. Přesně to jsem pověděla i mé rodině a přátelům. Cítila jsem se tu jako v hotelu, kde nic není problém. Cokoliv jsem potřebovala, všichni – od slečen na recepci po sestřičky – mi vyšli vstříc. 
 
Skvělé bylo i to, že kontrola ani následné vytahování drénů nebolí, jak se ohledně plastiky poprsí uvádí na některých portálech. Také rekonvalescence probíhala velmi dobře. Spíš než prsa mě v noci bolela záda. Nejdříve mi z postele musel pomáhat manžel, ale každým dnem se můj stav lepšil. 
 
Když jsem šla po týdnu na kontrolu, připadalo mi, jako kdyby od operace uplynula mnohem delší doba. Cítila jsem se tak dobře, že bych mohla dělat naprosto cokoliv. Pan doktor mě ale vyvedl z omylu a upozornil mě, že dva měsíce se skutečně musím šetřit a nesmím nikoho a nic zvedat. A já to samozřejmě respektovala. 

„Jako kdybych je měla odjakživa.“ 

Když jsem se pak poprvé uviděla v zrcadle, neměla jsem slov. Úžas! Byl to neuvěřitelný okamžik. Najednou jsem měla vysněná prsa, na která jsem opravdu dlouho čekala! Díky nim se dneska cítím sebevědoměji, vyrovnaněji a krásněji. Už mi nevadí, když mě manžel vidí bez podprsenky. Konečně si také můžu kupovat spodní prádlo s pocitem, že na mě bude vypadat dobře. 
 
Lidé z mého okolí, kteří o zákroku věděli, byli překvapení, že jsou má prsa opravdu pěkná a pasují ke mně, jako kdybych je měla odjakživa. A kdo netušil, že se chystám podstoupit plastickou operaci, si změny všiml, až jakmile jsem si oblékla tílko nebo těsné tričko. Má nová prsa jsou zkrátka dokonale přirozená! 
 
Ženám, které také touží po krásnějším dekoltu, bych chtěla vzkázat, ať se nebojí. Není čeho. Je to super zážitek a jedno z nejlepších rozhodnutí, které pro sebe můžete udělat. Já sama bych časem na klinice MEDICOM Clinic chtěla podstoupit ještě operaci očních víček.

Slovo lékaře

"Paní Tereza u nás podstoupila poměrně nenáročnou augmentaci kulatými implantáty německé značky ve vysokém profilu a velikosti 315 ml, což byl pro klientku optimální objem a z anatomického hlediska i objem maximální po vyzkoušení sizerem během operace. Velikost implantátů jsem doporučil také pro to, aby výsledný efekt korespondoval s její štíhlou postavou. Respektoval jsem i přání klientky o očekávané velikosti. Operace i následná rekonvalescence proběhla bez komplikací. S výsledkem jsme oba velmi spokojeni."

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642