Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Mým cílem
byl pocit
ženskosti

Paní Lucie, 41

Zvětšení prsou implantáty

Od malička jsem se věnovala sportu. Má prsa nikdy nebyla velká, což v tomto ohledu bylo i jistou výhodou. Mateřství a několik let kojení se ale na mém dekoltu značně podepsaly. I když to považuji za adekvátní daň za dvě úžasné zdravé děti, chyběl mi pocit ženskosti a zdravé sebevědomí. Motivací pro mě byly příběhy mnoha nadšených kamarádek, které plastickou operaci prsou již podstoupily a nikdy ani na minutu nezalitovaly.

„Mým cílem nebyla radikální změna, ale pocit ženskosti.“

Z pana primáře MUDr. Petra Pachmana během konzultace mluvila obrovská zkušenost. Navíc byl jeho přístup velmi individuální. Oceňuji, že respektoval mé přání, aby prsa byla spíš menší a co nejpřirozenější. Mým cílem nebyla radikální změna, ale pocit ženskosti. Pan doktor plně zodpověděl všechny mé dotazy nejen ohledně samotné operace, hojení po zákroku a možných komplikací, ale i následného fungování v běžném životě a sportu.

„Ze zákroku jsem nervózní nebyla.“

Ze samotného zákroku jsem nervózní nebyla. Lékaři v MEDICOM Clinic mě svým přístupem přesvědčili, že jsou zkušenými profesionály ve svém oboru a není čeho se bát. Ze samotného zákroku jsem tedy nervózní nebyla. Napadlo mě, jestli se budu sama sobě líbit, jak bude moje tělo reagovat, jak změnu přijme okolí. Ale zkušenosti, spokojenost a podpora mých kamarádek, které už zákrok podstoupily, mi jen potvrdily, že dělám správně.

„Staraly se o mne jako o princeznu.“

Bezprostředně po zákroku jsem ocenila, jak jsou sestřičky na klinice milé a pohotové. Pomáhaly nejen profesionální péčí, ale i veselou náladou – a to v jakoukoliv denní i noční hodinu. Staraly se o mne opravdu jako o princeznu, ani se mi nechtělo domů. Prostředí kliniky je na velmi vysoké úrovni – působí příjemně, čistě a svěže. Celý tým MEDICOM Clinic vám dává pocit, že je tu opravdu pro vás. 

„Inspirovala jsem několik žen ve svém okolí.“

Cítím se rozhodně sebevědoměji, což se odráží prakticky ve všem, co dělám. Nestydím se svléknout v dámské šatně nebo v sauně, nemusím vybírat mezi malými a ještě menšími velikostmi prádla. I ve sportovním topu se cítím jako žena se vším, co k ženě patří. Pár žen ve svém okolí jsem dokonce stačila inspirovat

 

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Petr Pachman

Provedl jsem klasickou augmentaci čili zvětšení prsou silikonovými implantáty kulatého tvaru, což vyhovovalo jednak klientce a také se během zákroku ukázalo jako nejoptimálnější vzhledem k anatomii hrudníku a prsou. Použil jsem tzv. dual plane metodu, při které se implantát vkládá částečně pod prsní sval a částečně pod žlázu krátkým řezem v podprsní rýze. Jak výkon, tak i pooperační průběh byly bezproblémové. 

Prim. MUDr. Petr Pachman
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642