Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Mám ta
nejkrásnější prsa,
co jsem kdy viděla

Paní Radka, 24

Zvětšení prsou implantáty

Před otěhotněním jsem se věnovala mode-lingu. Kojení dvou malých dětí si ale vybralo svou daň na mém poprsí, které ztratilo plnost i tvar. I když jsem svému tělu nesmírně vděč-ná, že odnosilo a odkojilo dvě krásné a zdra-vé děti, můj dekolt mě hodně trápil. Pro mě znamenají právě prsa symbol ženskosti. Nahá jsem se necítila hezky a mé sebevědomí za-čalo strádat. Pan doktor Petros Christodoulou mi udělal ta nejkrásnější prsa, jaká jsem kdy v životě viděla.

„S panem doktorem jsme byli na stejné vlně.“

I když jsem se zákroku zprvu obávala, rozhodla jsem se, že se chci znovu dívat do zrcadla s radostí. Život je příliš krátký na to si říkat „coby kdyby“. Mým přáním bylo mít přirozená, ale plná prsa. Po konzultaci s panem doktorem Christodoulou se mi moc ulevilo. Byl velmi milý a přátelský. Od začátku jsme byli naladěni na stejné vlně. Všichni v MEDICOM Clinic byli milí a trpěliví. Prostředí působilo hezky, moderně a díky barvičkám příjemně. Těsně před operací jsem byla trošku nervózní, ale pan doktor mě okamžitě uklidnil svým úsměvem, pohodou a nadšením.

„Výsledek předčil má očekávání.“

Z výsledku jsem byla unešená. Mnohonásobně předčil má očekávání. Když jsem svá nová prsa poprvé uviděla, zaplavil mě hřejivý pocit, který jsem už dlouho nezažila. Cítila jsem se znovu krásná. Má první reakce byla obdivné: „No ty bláho“. Mám pevná, přirozená prsa, jako by byla moje od přírody. Cítím se dobře ve svém těle a mám se zase ráda. Začala jsem se o sebe více starat a hlavně se už před manželem nestydím. Těším se i na to, že se jednoho dne budu moct vrátit ke kariéře modelky.

Slovo lékaře

MUDr. Petros Christodoulou

Paní Radka si přála vrátit prsům plný, pevný vzhled, který ztratila vlivem kojení. Prsa jsme zvětšili silikonovými implantáty německé výroby a zpevnili naší autor-skou technikou metody „innerbra“, neboli „vnitř-ní podprsenky“. Ta zajistí, že krásný výsledek augmentace vydrží opravdu dlouhou řadu let. Současně jsme vyřešili lehkou asymetrii prsou doplněním vlastního tuku. Ten jsme získali šetr-nou liposukcí ze stehen.

MUDr. Petros Christodoulou
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642