Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Mít znovu
ploché břicho bylo jako
nový začátek

Paní Zuzana, 31

Abdominoplastika vč. zpevnění svaloviny + laserová liposukce břicha

S partnerem a tatínkem našich dětí máme právě před svatbou. Být krásnou nevěstou se pro mě stalo obrovskou motivací změnit svůj životní styl. Po čtyřech porodech mi však zůstala povolená kůže na břiše, kterou nešlo zpevnit ani dietou nebo cvičením. Převislé břicho mě velmi trápilo. Rozhodla jsem se proto podstoupit plastickou operaci. Sen o plochém bříšku mi splnili v MEDICOM Clinic.

„Čtyři těhotenství se na mé postavě podepsaly.“

Kůže na břiše mi během těhotenství hodně popraskala, a i když jsem zhubla, kůže zůstala přesto povislá. Za své břicho jsem se styděla a neustále ho skrývala pod oblečením. Zlomový okamžik nastal, když jsme se s partnerem rozhodli pro svatbu. A jelikož další děti mít neplánujeme, nastal čas udělat velký krok, abych se znovu cítila ve svém těle hezky a sebevědomě.

„Příjemná atmosféra a profesionální přístup lékaře.“

Personál na klinice MEDICOM Clinic byl laskavý a přátelský, což mi dávalo pocit pohodlí a důvěry. Pan doktor mi během předoperační konzultace vysvětlil všechny detaily o průběhu operace i následné rekonvalescence. S veškerou péčí na klinice jsem byla maximálně spokojená. Ani před samotným zákrokem jsem se necítila nervózní. Naopak jsem se těšila na změnu, kterou mi operace přinese a představovala si, jak budu vypadat s plochým bříškem. 

„Konečně si budu moci dovolit nosit upnuté oblečení.“

Zákrok proběhl skvěle a i během rekonvalescence jsem se cítila v pohodě. Když jsem poprvé viděla výsledek, byla jsem nadšená. Operace splnila všechna má očekávání. Už se nemusím stydět za své tělo nebo se schovávat do volného oblečení. Mám také motivaci na sobě dále pracovat, abych si ploché bříško udržela. Jsem panu doktorovi vděčná za skvělou práci a profesionální přístup. Zákrok mi dodal novou životní energii, radost a spokojenost.
 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642