Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Chtěla jsem se
konečně cítit
jako žena

Paní Veronika, 35

Zvětšení prsou s implantáty

Patřím k ženám, kterým vnady nikdy nenarostly. Jako dívka jsem měla spíše chlapeckou hubenou postavu. Ženských tvarů jsem se dočkala až po třech porodech,  kdy se mi rozšířily boky, vytoužené poprsí ale nikde. Už od puberty jsem si pohrávala s myšlenkou, že si jednou nechám zvětšit prsa. Jednoho dne jsem si proto řekla, že už mě nebaví v létě dohánět objem hrudníku vycpanými plavkami. Rozhodla jsem se svěřit do rukou odborníkům z MEDICOM Clinic a konečně si splnit sen o plastice prsou. 
 
Na první konzultaci s lékařem jsem se neskutečně těšila. Pan doktor MUDr. Petros Christodoulou byl na první pohled sympaťák, což se mi také po prvních pár větách s ním potvrdilo. Podpořil můj požadavek na přirozený vzhled a poradil mi, jaké implantáty jsou pro mě nejvhodnější vzhledem k mému dlouhému hrudníku a nízko posazeným prsům. 

„Pečovali o mě jako o královnu.“ 

I když byl zákrok mým velkým snem, z operace jsem byla nervózní. Bála jsem se probuzení a toho, co mě čeká. Pořád jsem se ale moc těšila. Když jsem procitla z narkózy, cítila jsem velký tlak na hrudníku. Jak kdyby mi na něj položili kámen. Ale tlak a bolest postupně odeznívaly a já se začala těšit na první převaz, až svá nová prsa uvidím. 
 
V rekonvalescenci mi pomáhal i velmi milý personál a pozitivní prostředí kliniky MEDICOM Clinic. Druhý den po zákroku mě čekala snídaně jako pro královnu a všudypřítomná růžová barva báječně uklidňovala. Doma pak péči převzal manžel. Během deseti dní, kdy jsem odpočívala, mě ve všem zastoupil. Poté jsem začala pomaličku v rámci svých možností fungovat. 

„Moje první věta byla, že jsou dokonalá.“ 

A když jsem svá nová prsa viděla poprvé? Z výsledku jsem byla neskutečně nadšená! Pan doktor splnil mé přání a já mám krásná, přirozeně vypadající prsa, která se perfektně hodí k mé postavě. Od té doby jsem sebevědomější a zase se na sebe ráda dívám do zrcadla. Už se nestydím svlékat se před manželem, naopak se mu ráda vystavuji. Přitom jsem ani nemusela měnit šatník. Velikost prsou je zkrátka tak akorát. Změny si všimlo i mé okolí včetně nejmladšího syna, který si mě dodnes nadšeně prohlíží. 
 
Ženám, které o augmentaci uvažují, jednoznačně radím, běžte do toho. Ten krásný pocit za to stojí. Bolest brzy pomine, ale radost z nových prsou a znovunabyté sebevědomí zůstane. Já sama uvažuji, že si v budoucnu nechám pomoci ještě s vytahanou kůží a rozestupem břišních svalů po těhotenstvích. 

Slovo lékaře

MUDr. Petros Christodoulou

Paní Veronika se na mě obrátila ohledně možnosti řešení úpravy poprsí po kojení. Poprsí bylo velmi drobné, bez výrazného poklesu, nebyla tedy třeba modelace. Jelikož si přála přirozenější tvar prsou po augmentaci, doporučil jsem klientce anatomický implantát s polyuretanovým povrchem o objemu 260ml. Volba proběhla na základě anatomických rozměrů prsou a jejího těla, ale zároveň i s ohledem na její představu o velikosti. Zákrok proběhl hladce, stejně tak, jako celé hojení a s výsledkem jsme oba nadmíru spokojeni.

MUDr. Petros Christodoulou
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642