Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Větší prsa

byla mým

tajným přáním

Zvětšení prsou s implantáty

Odjakživa jsem měla spíše klučičí atletickou postavu a snila o holčičích křivkách. Chtěla jsem si připadat víc žensky, a tak jsem tajně toužila po větším poprsí – po takovém, které by ale působilo přirozeně! Ani malé, ani velké. Zkrátka tak akorát.

V šestadvaceti jsem sebrala odvahu a rozhodla se podstoupit zvětšení prsou. Vybrala jsem si MEDICOM Clinic a dnes svého rozhodnutí určitě nelituji, právě naopak! Na klinice se mě ujal sám pan primář a vše o průběhu augmentace, tedy zvětšení prsou s implantáty, mi ochotně vysvětlil. Společně jsme pak vybrali velikost implantátů, domluvili se na termínu operace a bylo to.

Protože zákrok probíhal v celkové anestezii, zůstala jsem po něm 1 den na klinice. Staral se o mě ale tak milý personál, že mi krátká hospitalizace vůbec nevadila. Pan doktor mě také upozornil na fakt, že v době hojení přijdou určité bolesti. Jenže já se už týden po operaci cítila opravdu skvěle! Měla jsem pocit, že ke mně ta prsa patří odjakživa, jen jsem si na jejich realizaci prostě musela několik let počkat.

Pracuji jako zdravotní sestřička na psychiatrii a zároveň se věnuji modelingu. Pokud si ale někdo myslí, že jsem zákrok podstoupila, abych měla více pracovních nabídek v branži, mýlí se. Možná mi to trochu pomůže, ale hlavní důvod, proč jsem se pro operaci rozhodla, byl rozhodně jiný. Šlo o to, abych se cítila ve svém těle lépe a sama sobě jsem se víc líbila. Přání se mi operací splnilo.

Dnes si naplno užívám každý den a miluji hlavně léto, kdy můžu nosit jen plavky nebo letní topy bez ramínek. Baví mě, že už si nemusím kupovat podprsenky s vycpávkami a předstírat, že takhle velká jsou moje prsa... Cítím se skvěle, jsem sama se sebou spokojená a z výsledku jedním slovem nadšená. Každé dívce či ženě bych ráda vzkázala: Nebojte se a splňte si svůj sen stejně jako já. Nebudete litovat!
 

Slovo lékaře

MUDr. Michal Puls, CSc.

Marcele jsem prsa zvětšil přibližně o jednu velikost, aby vypadala přirozeně a hodila se k její štíhlé postavě. Podle mého názoru by dobře provedená plastická operace neměla být na člověku na pohled nápadná a poznatelná. Účelem není šokovat. Jde o to, aby se klientka po zákroku cítila ve svém těle dobře. To se u Marcely skutečně povedlo, tudíž mohu být spokojený.

MUDr. Michal Puls, CSc.
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642