Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Konečně
se mohu zhluboka
nadechnout

Slečna Renata, 25

Plastická operace nosu, tzv. rhinoplastika

Začátkem mých problémů s nosem byla nehoda při masáži. Masérka mi ho omylem nalomila. Od té doby se mi špatně dýchalo a měla jsem pocit permanentně ucpaných dírek. Vzniklý hrbol na nose mi navíc vadil i esteticky. Po pěti letech trápení jsem si proto řekla, že je na čase udělat něco pro vlastní spokojenost. Chtěla jsem být šťastnější a více se sama sobě líbit. 

„Konec rýmě a čarodějnickému nosu.“ 

Pro rhinoplastiku jsem se rozhodla sama, proto jsem na kliniku MEDICOM Clinic vstupovala odhodlaná. Také první konzultace s MUDr. Peterem Ondrejkou mi dodala na klidu. Pan doktor byl milý a vtipný a já se na operaci moc těšila.  
 
Před samotným zákrokem mě ale přece jen přepadla nervozita. Změnu jsem si přála, ale dostihl mě strach z bolesti a toho, jak to všechno zvládnu. Obavy ale byly zbytečné. Po operaci jsem se cítila jen mírně ospale a trochu mě bolela hlava. To ale hravě vyvážilo nádherné růžové prostředí kliniky, milé sestřičky a především výborné jídlo. Mňam. Hned bych si sem šla zase lehnout. 
 
Když jsem se pak poprvé uviděla v zrcadle s novým nosem, napadlo mě jediné – pan doktor musí být kouzelník! Můj nos byl prostě nádherný. Drobný a bez jakýchkoliv hrbolů. Byla jsem tak šťastná! 

„Nejlepší rozhodnutí v mém životě.“ 

Po zákroku se toho u mě hodně změnilo. Konečně se mi dobře dýchá a jsem sama se sebou spokojená. Mám krásný malý nos. Také okolí si všimlo mé změny. Všem se líbí. Lidé říkají, že se mi zjemnil výraz v obličeji, a já mám z každé pochvaly upřímnou radost. Jen popravdě lituji, že jsem se pro zákrok nerozhodla už dříve. Dneska jsem moc šťastná. Konečně nevypadám jako čarodějnice a ještě se mohu zhluboka nadechnout. 
 
Proto bych ráda vzkázala i ostatním ženám: Pokud toužíte něco změnit nebo vylepšit, nečekejte a běžte do toho. Nemusíte mít strach. Žijeme jen jednou a cítit se dobře po fyzické i psychické stránce je důležité. MEDICOM Clinic určitě doporučuji. Bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. 

Slovo lékaře

MUDr. Peter Ondrejka

Klientka u nás podstoupila kompletní rhinoplastiku, plastickou operaci nosu uzavřenou technikou. Nosu dominoval patrný hrbol a širší střední část nosu. Zákrok byl proveden v celkové anestezii s jednodenní hospitalizací na klinice. Poté jsme klientce vyjmuli z nosu tamponádu a propustili ji do domácí péče. Klientka musela doma po dobu 2 týdnů nosit sádrovou dlahu. První týden permanentně, přes den i noc, druhý týden už dlahu stačilo přikládat pouze na noc. Klientka se velmi rychle zhojila a s výsledkem jsme oba spokojeni.

MUDr. Peter Ondrejka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642