Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Můj smutný
a unavený pohled
je konečně pryč

Slečna Marta, 27

Plastická operace horních víček 

Povislá horní víčka jsem měla už od dětství. S přibývajícím věkem se ale celé oční okolí zhoršovalo. Převislé víčko mi překáželo čím dál víc, oči jsem měla nateklé, unavené a nepřispěla tomu ani má práce, kde trávím většinu času u počítače. Působila jsem zkrátka starším a smutným dojmem a necítila jsem se dobře. I řada lékařů se shodovala, že mám na svůj věk víčka velmi povislá a že dřív nebo později bude nutné podstoupit plastickou operaci. Impulsem ovšem byla až svatba.

Stejně jako každá nevěsta jsem i já chtěla být hezky nalíčená. To ale s převislými víčky nešlo – jakékoliv líčení zanikalo. Na zákrok, ke kterému jsem se odhodlávala spoustu let, před svatbou nakonec nedošlo. Byl by moc uspěchaný a nezbylo by dost času na hojení. Moudřejší proto bylo počkat. V ten den jsem se však rozhodla, že zákrok podstoupím během následujícího roku, ať se děje cokoliv.
 
Po konzultaci u pana doktora jsem se začala těšit na své nové já. Pan doktor je profesionál, který mi všechno důkladně vysvětlil – jak bude zákrok probíhat, co se bude dít potom i co obnáší následná péče. Všechno bylo tak příjemné, že jsem se nemohla dočkat.

„Věděla jsem, že jsem ve správných rukou.“

 Když přišlo na věc, byla jsem jako vždy nervózní. Byl to ale jen můj iracionální strach. Věděla jsem, že se není čeho bát a že jsem ve správných rukou.
 
Hned po zákroku přišla velká úleva. Všechno je za mnou a já jsem se opravdu odhodlala to udělat. Byla jsem tak šťastná, že jsem ani nevnímala bolest nebo nepříjemné pocity. Navíc jsem byla v krásném, moderním prostředí kliniky, kde jsem si chvilku odpočinula a mohla vyrazit s doprovodem domů. Celou dobu se o mě staraly usměvavé sestřičky. První dny i celé hojení byly téměř bezproblémové. Hodně jsem odpočívala a snažila se oči nenamáhat.
 
Cítila jsem takové nadšení, které se ani nedá popsat. Pozorovala jsem se snad padesátkrát denně! Výsledek předčil mé očekávání. Člověk si představuje, jak asi bude vypadat, zkouší před zrcadlem, co s ním zákrok udělá. Ale realita je úplně jiná. Bezkonkurenční.

„Teď už se můžu líčit a stíny nejsou schované.“

 Zákrok mi pomohl po zdravotní i estetické stránce. Cítím se mnohem lépe. Oči nemám unavené, nateklé a nic mi nepřekáží. Když se nalíčím, oční stíny i linky nejsou schované pod kožním převisem. Blízké okolí si změny všimlo hned. Nejčastěji slýchám, že už nevypadám smutně a unaveně. To mě moc těší.
 
A doporučení pro ostatní? Sama se těžko odhodlávám, všeho nového se bojím. Po zkušenostech s MEDICOM Clinic ale doporučuji všem, kteří uvažují nad zákrokem či změnou, ať neváhají. Stojí to za to. Sama bych si tady jednou ráda nechala upravit ještě poprsí. Nemá přece cenu odkládat něco, co nás udělá šťastnějšími.

Slovo lékaře

"Paní Marta se na mě obrátila s problémem výrazných převisů horních víček. Tyto převisy jí způsobují potíže s otoky a pocitem unavených očí. Doporučil jsem jí plastickou operaci horních víček v lokální anestezii. Jde o nenáročný zákrok, který trvá zhruba 1 hodinu a klientka po něm v doprovodu odchází domů. Již na kontrole klientka uváděla výraznou úlevu a po úplném zhojení jsme oba s výsledkem zákroku opravdu spokojeni."

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642