Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Mám zpátky
jiskru a chuť
do života

Paní Šárka, 54

Omlazení obličeje MyFaceLift s plastikou očních víček

Dvanáct let se starám o nemocného manžela, kterého postihla mozková mrtvice. Veškerý svůj čas věnuji jemu - na sebe jsem už dávno zapomněla. Jsem z toho ale dost vyčerpaná a starosti se podepsaly i na mé tváři. Vypadala jsem o mnoho let starší. Jednoho dne jsem si uvědomila, že to tak dál nechci. Toužila jsem vidět v zrcadle zase samu sebe.

Konzultace u pana doktora MUDr. Tomáše Ventruby na klinice MEDICOM Clinic proběhla příjemně. Doporučil mi zákrok MyFaceLift s plastikou očních víček a naplánoval operaci ještě na ten samý den. Není to běžné, ale pan doktor v mém případě udělal výjimku, za kterou jsem mu byla velmi vděčná. Vyšel mi vstříc, abych se mohla co nejdříve vrátit za svým manželem a věnovat se péči o něj.
 
Na klinice MEDICOM Clinic mě ohromilo špičkové vybavení a krásný prostor. Pracují tam lidé, kteří své práci rozumí. Všichni jsou naprostí profesionálové. Pan doktor i sestřičky mi dodali odvahu a klid, protože jsem byla nervózní. Nic podobného jsem nikdy nezažila. Nedovedla jsem si představit, jak chirurgové pracují.

„Tekly mi slzy radosti.”

Během dvouhodinové operaci jsem se cítila dobře. Nádherné prostředí a pohodová hudba navodily skvělou atmosféru a strach ze mě postupně opadal. Těšila jsem se, že se budu sama sobě konečně líbit. Po operaci jsem byla trochu unavená, ale tekly mi slzy radosti. Dokonce jsem samým štěstím pana doktora objala.
 
Jakmile odezněly otoky a modřiny, mohla jsem zhodnotit výsledek. Všechno se povedlo na jedničku! Přesně tak, jak jsem si přála. Teď jsem konečně spokojená. O zákroku věděla předem jen moje maminka, ostatním jsem chtěla připravit nečekané překvapení. Doufala jsem ve „wow” efekt, který se také skutečně dostavil. Podle maminky se mi vrátila jiskra a chuť do života. A já sama to tak cítím.

„Komentáře okolí mě potěšily.”

 Lidé, kteří mě dlouho neviděli, prohlásili, že vypadám čím dál lépe. Prý nestárnu, zraji jako víno a můj skutečný věk by málokdo odhadl. Takové komentáře mě vždy velmi potěší. Do budoucna mám v plánu ještě menší dermatologická vylepšení. Chtěla bych se zbavit skvrn na kůži a křečových žil. Jinak jsem spokojená.
 
A co bych vzkázala ostatním, kteří o omlazení teprve uvažují? Hlavně si udělejte radost sami pro sebe, ne pro někoho jiného. Nenechte se odradit cizí radou. Odvaha a přesvědčení musí vycházet z vaší vlastní osobnosti. Každý člověk může dosáhnout svého snu. Stejně jako já.

Co je MyFaceLift?

  • Nejmodernější faceliftingová metoda pro omlazení obličeje.
  • Provádí se pouze v lokální anestezii.
  • Omladí tvář s maximální přirozeností.
  • Nemění výraz tváře, zjemní kontury, vyhladí i hluboké vrásky.
  • Obličeji navrátí svěží a odpočinutý vzhled.
  • Je minimálně invazivní a trvá zhruba 2 hodiny.
  • Rychle se hojí (stačí 7 dní), proto jej oceňují především zaneprázdnění lidé.
  • Obejde se bez kompresního návleku.
  • Pro celkové omlazení obličeje lze kombinovat s operací očních víček a ošetřením estetické dermatologie.

Slovo lékaře

Paní Šárka se na mě obrátila se žádostí o řešení vzhledu její tváře. Působila mnohem starší, měla povadlé tváře a velmi unavený pohled očí. Doporučil jsem jí zákrok MyFaceLift v kombinaci s plastickou operací horních víček. Oba zákroky jsme provedli v lokální anestezii a bylo možné je zkombinovat. Výkon proběhl bez komplikací. Následné hojení proběhlo bezproblémově, rychle a s výsledkem jsem oba velmi spokojeni.

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642