Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Facelift
je vklad
do mé budoucnosti

Pan František, 51

Omlazení obličeje MyFaceLift


Už delší dobu jsem cítil potřebu něco udělat se svou vizáží. Mám mladší ženu a nechci, aby mě ve společnosti pasovali na jejího tátu. Důvodem byl také můj dvouletý syn. Přemýšlím totiž, jakým způsobem mu být co nejdéle oporou a zároveň takovou oporou, za kterou se mu vrstevníci nebudou smát. Chtěl bych co nejdéle zůstat fit a věřím, že facelift mi alespoň po vizuální stránce pomůže. 
 
První konzultace s lékařem na klinice MEDICOM Clinic probíhala skvěle. Sdělil jsem mu svou představu, uvedl, co mi konkrétně na mém obličeji vadí, a on měl stejný názor. Takže ideální situace. MyFaceLift jsem si vybral proto, že mojí prioritou bylo omlazení obličejové části. 

„Personál bych ochotný a profesionální.“ 

Ze samotného ošetření jsem nervózní nebyl. Dělalo mi starost pouze to, že v létě, kdy jsem dostal termín zákroku, mívám nejvíce práce. Lámal jsem si hlavu s tím, jak dlouho budu „mimo“ a jestli práci doženu. Bezprostředně po zákroku jsem se cítil bolavě, natekle, opuchle. Ale všechno se celkem rychle vrátilo do normálu. 
 
Líbilo se mi i prostředí kliniky MEDICOM Clinic. Personál byl velmi ochotný a profesionální. Také moje rekonvalescence probíhala s drobnou komplikací dobře. 

„Chtěl jsem přibrzdit vliv času a gravitace.“ 

Musím říct, že zákrok mé očekávání splnil. Připadám si vizuálně mladší, hlavně v dolních partiích obličeje. Tuto operaci jsem podstoupil jako vklad do budoucnosti, abych přibrzdil vliv času a gravitace na můj obličej, což se povedlo. Operaci jsem také podstoupil pro své svědomí, abych mohl říct sám sobě: Udělal jsi všechno, co šlo. 
 
Mé nejbližší okolí, které o zákroku vědělo, změnu k lepšímu potvrdilo. Širší okolí, které o zákroku nevědělo, si změny buď nevšimlo, nebo ji nekomentovalo. Já sám se cítím fajn a vizuálně mladší. A o to mi šlo především. 
 
V současné době o dalším zákroku nepřemýšlím, ale nikdo neví, co přijde za pár let, měsíců, týdnů nebo třeba zítra. Ostatním mužům, ale i ženám, které o faceliftu také uvažují, doporučuji: Jděte do toho. Žijete jen jednou! 

Slovo lékaře

„Pana Františka trápil povadlý obličej. Působil tak mnohem starší. Doporučil jsem zákrok MyFaceLift pro přirozené omlazení obličeje, jehož velkou výhodou je, že se provádí v lokální anestezii. Samotný výkon i následné hojení proběhlo bezproblémově. Díky zákroku došlo k vypnutí kůže na krku, v oblasti brady a dolní čelisti. S výsledkem jsme oba nadmíru spokojeni.“

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642