Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Cítím se skvěle!
Má pleť je teď rozzářená
a vypnutější

Paní Romana, 50

Omlazení obličeje MyFaceLift

Povadlé kontury obličeje, unavený výraz. Takový obraz jsem viděla každé ráno v zrcadle. S blížícími se kulatými narozeninami jsem si ale řekla, že chci změnu. Uvědomila jsem si, že pokud ji neudělám teď, kdy jindy na ni bude čas? Rozhodla jsem se pro zákrok MyFaceLift na klinice MEDICOM Clinic. 
 
První konzultace s lékařem proběhla nad mé očekávání. V ordinaci mě přivítal rozesmátý pan doktor a velmi milá sestřička. Nervozita i ostych ze mě okamžitě opadly. Pro zákrok MyFaceLift jsem se rozhodla poté, co jsem viděla fotografie klientek, které ho již absolvovaly. Potěšilo mě, že i pan doktor mě ujistit, že jsem si vybrala dobře. Ze samotné operace jsem samozřejmě nervózní byla. Vlastně si už ani nevzpomínám, jaké myšlenky se mi honily hlavou. Určitě ale vím, že jsem nepochybovala. Věděla jsem, že se zákrok zdaří. Spíše jsem měla obavy, že bude bolet. 

„Cítila jsem se dobře.“ 

V tom jsem se ale pletla. Během zákroku i po něm jsem se cítila dobře. Jedině snad injekce působící znecitlivění byly malinko nepříjemné. Během zákroku jsme si s panem doktorem povídali a žádná bolest se opravdu nedostavila. Velmi příjemně působilo i prostředí kliniky. Celý personál byl tak milý – od usměvavých slečen na recepci až po starostlivé sestřičky, které se o mě stále zajímaly.  

„Samé kladné reakce.“ 

Na výsledek zákroku jsem si musela počkat do doby, až ustoupí otok. Hned jsem ale věděla, že jsem se rozhodla správně. Byla jsem spokojená. Díky operaci MyFaceLift se cítím skvěle. Má pleť je teď rozzářená a vypnutější. A kladné jsou i reakce mé rodiny a okolí. Jelikož jsem o zákroku řekla jen hrstce známých, slýchala jsem komentáře jako: „Tobě ta dovolená prospěla“ nebo „Na těch padesát tedy nevypadáš.“ Měla jsem radost. 
 
Všem ženám, které přemýšlejí nad omlazením tváře, ale stále nemohou najít odvahu, bych chtěla vzkázat, aby na nic nečekaly. Čas rychle letí. Když ne teď, tak kdy? Já sama se do MEDICOM Clinic v budoucnu, bude-li to potřeba, ráda vydám znovu. 

Slovo lékaře

"Paní Romana se na mě obrátila se žádostí o řešení unaveného vzhledu tváře. Cítila se mnohem starší, velmi unavená a měla povadlé tváře. Doporučil jsem jí zákrok MyFaceLift. Zákrok byl proveden v lokální anestezii a proběhl bez komplikací. Následné hojení proběhlo bezproblémově a s výsledkem jsem oba velmi spokojeni."

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642