Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Změna byla
patrná už na
první pohled

Paní Romana, 34

Vodní liposukce v oblasti vnitřních a vnějších stehen

Liposukce stehen byla mým dlouholetým přáním. K rozhodnutí ji podstoupit mě vedla poměrně velká asymetrie mé postavy. Od porodu mě stehna opravdu hodně trápila. Zeštíhlit vnitřní a vnější části stehen se mi nepodařilo ani cvičením a zdravým stravováním. Proto jsem se rozhodla, že si své přání konečně splním. 
 
Kliniku MEDICOM Clinic jsem si vybrala již podruhé. S předchozím zákrokem jsem navštívila pobočku v Brně a nyní jsem se obrátila na lékaře v Praze. Obě místa jsou moderně vybavená a ihned po příchodu vás vítají milé a usměvavé slečny na recepci. Klinika působí velmi příjemným a klidným dojmem. Na první konzultaci na mě čekal pan doktor MUDr. Petros Christodoulou. Je to velmi příjemný a milý lékař, který je profesionál na svém místě.  

„Byla jsem nadšená.“ 

Před samotným zákrokem jsem byla mírně nervózní, ale nervozita ze mě spadla ihned na sále, kde se mě ujala úžasná sestřička a po celou dobu zákroku si se mnou povídala. Během operace jsme se smály, za což jsem jí i panu doktorovi nesmírně vděčná. 
 
Bezprostředně po zákroku jsem žádnou bolest necítila. Měla jsem pouze obvázané nohy. Samotná rekonvalescence pak trvala velmi krátce. Mírně nekomfortní byl pouze první týden, poté jsem už o zákroku prakticky nevěděla, a to i díky doporučením, která mi dal pan doktor a která jsem poctivě dodržovala. 
 
Když jsem se po zahojení viděla, byla jsem nadšená! Změna byla patrná už na první pohled. Zákrok splnil moje očekávání na sto procent. Ihned jsem si šla koupit kraťasy a vychutnávala si ten pocit v nich. Doposud jsem se totiž kraťasům vyhýbala. Teď už ale nemám důvod. 

„Výsledek je opravdu vydařený.“ 

Obecně si dnes víc užívám pohled do zrcadla. Mírně jsem změnila i skladbu šatníku. Teď už se nebojím obléct si kratší oblečení, šaty, kraťasy. Je to opravdu hezký pocit. I okolí si mé změny všimlo. Dostávala jsem samé pochvaly. 
 
Všem ženám a popřípadě mužům, kteří také přemýšlejí o liposukci, bych chtěla vzkázat, že tento zákrok je prakticky bezbolestný a výsledek opravdu vydařený. Omezení po liposukci byla minimální a hojení probíhalo v řádu dnů. Tak neváhejte, stojí to za to. 

Slovo lékaře

MUDr. Petros Christodoulou

Paní Romanu trápila oblast vnějších a vnitřních stehen. Přestože pravidelně cvičí, nedařilo se jí docílit ideálního výsledku, proto jsem jí doporučil právě vodní liposukci provedenou v lokální anestezii. Rozpustil a odsál jsem 1 500ml čistého tuku k dosažení optimálního vytvarování a zeštíhlení stehen. Zákrok proběhl bez komplikací a klientka po něm mohla odejít do domácího léčení. Díky dodržování pooperačního režimu, včetně nošení pooperačního prádla, proběhlo hojení v pořádku a s výsledkem jsme oba spokojeni.

MUDr. Petros Christodoulou
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642