Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Cítím se teď
sebejistější a spokojenější
sama se sebou

Paní Lucie, 56 let
 

Omlazení obličeje MyFaceLift

S přibývajícím věkem se můj obličej začal měnit. Kůže už nebyla tak pevná a svěží jako dříve. Navíc se mi vytvářel podkožní tuk na místech, která pro mě nebyla přijatelná. Plastické omlazení obličeje tak představovalo jediné řešení, jak jsem se mohla zase cítit ve své kůži.
 
Pan doktor MUDr. Tomáš Ventruba z kliniky MEDICOM Clinic v Brně mi při konzultaci doporučil nejmodernější faceliftingovou techniku MyFaceLift. Podle jeho slov pro mě byla vhodná a vyřešila by moje představy o estetické změně, kterou jsem si přála. Protože se jedná o novou metodu, chtěla jsem o ní získat přesné informace. Jak operace probíhá, jak je rozsáhlá, jak dlouho trvá rekonvalescence a jaký výsledek zákroku a estetické změny obličeje a krku můžu očekávat.
 
Pan doktor mě se všemi detaily operace podrobně seznámil. Dostala jsem odpověď na všechny své dotazy. Přesvědčilo mě, že se zákrok oproti běžným faceliftům provádí pouze v lokální anestezii, rychle se hojí, omlazuje obličej nadstandardně přirozeně a nemění výraz tváře. Musím říci, že jsem byla velice spokojená s přístupem pana doktora i s jeho profesionalitou, se kterou ke mně jako pacientce přistupoval a jak se ke mně choval.

„Výsledek splnil všechny mé představy.”

 Díky tomu jsem před ošetřením nebyla nervózní. Věděla jsem, co mě čeká. Zákrok proběhl bez problému, cítila jsem se po něm komfortně a nic mě nebolelo. I v prostředí kliniky mi bylo velice dobře. Vše je vkusně zařízeno a o pacienty je velmi dobře postaráno. Hned po zákroku jsem se navíc mohla vydat domů. Na cestu jsem s sebou dostala potřebné léky a instrukce k jejich užívání.
 
S výsledkem zákroku jsem velmi spokojená a je přesně takový, jaký jsem si představovala. I moje rodina mě ubezpečuje, že je skvělý a je na mě vidět pozitivní změna. Cítím se teď lépe, mladší, sebejistější a spokojenější sama se sebou. Změnu mého vzhledu zaregistrovaly také kolegyně v zaměstnání. Můj obličej je krásná reklama a myslím, že díky tomu na zákrok MyFaceLift přivedu i další zájemkyně.
 
Zákrok můžu skutečně doporučit i dalším ženám. Nebojte se ho, pozvedne vám sebevědomí a budete se cítit mladší a atraktivnější.
 

Co je MyFaceLift?

  • Nejmodernější faceliftingová metoda pro omlazení obličeje.
  • Provádí se pouze v lokální anestezii.
  • Omladí tvář s maximální přirozeností.
  • Nemění výraz tváře, zjemní kontury, vyhladí i hluboké vrásky.
  • Obličeji navrátí svěží a odpočinutý vzhled.
  • Je minimálně invazivní a trvá zhruba 2 hodiny.
  • Rychle se hojí (stačí 7 dní), proto jej oceňují především zaneprázdnění lidé.
  • Obejde se bez kompresního návleku.
  • Pro celkové omlazení obličeje lze kombinovat s operací očních víček a ošetřením estetické dermatologie.

Slovo lékaře

„Paní Lucie podstoupila na klinice zákrok pro přirozené omlazení obličeje MyFaceLift, jehož velkou výhodou je, že se provádí standardně v lokální anestezii. Vzhledem k tomu, že řešila nežádoucí změny kůže (pokles, vrásky) a vytváření podkožního tuku zvláště v oblasti dolní čelisti, tzv. syslíky, byl pro ni tento zákrok ideální. Výkon, díky němuž došlo k vypnutí kůže na krku, v oblasti brady a dolní čelisti, dopadl nad očekávání klientky a s výsledkem zákroku jsme oba spokojeni.“
 

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642