Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Už se nemusím
stydět za
malá prsa

Paní Zuzana, 32

Zvětšení prsou s implantáty

Má prsa vždy patřila k těm menším, ale pevným. Po dvou dětech a celkem čtyřech letech kojení z nich ale nezůstalo téměř nic. A protože jsme s manželem už další dítě neplánovali, odhodlala jsem se k tomu, po čem jsem dlouho toužila – ke zvětšení prsou pomocí plastické chirurgie. 
Chtěla jsem se cítit dobře a velice mi záleželo na přirozeném výsledku. Proto jsem se rozhodla obrátit na odborníky z prestižní kliniky MEDICOM Clinic. Z první konzultace s lékařem jsem byla lehce nervózní, ale když jsem vstoupila do ordinace, nervozita ze mě opadla. Sympatický pan doktor MUDr. Petr Pachman mi všechno důkladně vysvětlil a doporučil vhodnou velikost implantátů. 

„Po zákroku jsem se cítila báječně.“ 

Věděla jsem, že se svěřuji do dobrých rukou. Proto jsem neměla strach ani ze samotné operace. Jediné, čeho jsem se obávala, byla bolest po probuzení a následná rekonvalescence. K mému velkému překvapení jsem se ale po zákroku cítila báječně. Lehce unavená, ale bez bolestí. V rámci možností jsem začala hned „fungovat” a nevěřícně se stále ptala sestřiček, proč mě nic nebolí. 
Právě ony měly na tom všem velký podíl. Byly úžasné, staraly se o mě jako o princeznu, že se mi ani nechtělo domů. Také domácí rekonvalescence probíhala bez problémů a bez bolesti. Musela jsem si jen zvyknout spát na zádech a zhruba tři dny jsem cítila tlak na hrudi. Jinak mi ale bylo skvěle. 

„Sny se mají plnit.“ 

Když jsem svá nová prsa poprvé uviděla, řekla jsem si: „Já mám prsa!” I přes otoky byla moc hezká a já spokojená. Zákrok splnil mé očekávání. Dnes se konečně cítím opravdu jako žena. Užívám si nákup spodního prádla a dalšího oblečení. Nemusím řešit, jestli šaty nemají příliš velký výstřih nebo jestli je můžu nosit s podprsenkou. Už teď se těším na léto.  
Na svůj nový vzhled mám samé pozitivní ohlasy i z okolí. Nejvíce si všímá samozřejmě manžel, kterému se výsledek moc líbí. Já sama se cítím skvěle. Prsa vypadají naprosto přirozeně a to jsem si přála. Konečně se nemusím stydět za malá prsa. 
Všem ženám, které o augmentaci prsou přemýšlejí, bych ráda vzkázala, ať určitě seberou odvahu. Sny se mají plnit a ten pocit je k nezaplacení. I když momentálně o dalším zákroku nepřemýšlím, do budoucna se mu nebráním. A znovu zamířím do MEDICOM Clinic. 

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Petr Pachman

„Paní Zuzaně jsem provedl technicky nikterak náročnou augmentaci kulatými implantáty o velikosti 360, což byl pro klientku optimální objem a z anatomického hlediska i objem maximální po vyzkoušení sizerem během operace. Technika byla standardní, řezem vedeným v podprsní rýze s uložením implantátů pod velký prsní sval. Kulatý implantát pomohl více zvýraznit dekolt u velmi drobných nepokleslých prsou." 

Prim. MUDr. Petr Pachman
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642