Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Komplex z
malých prsou
je minulost

Paní Jitka, 34

Zvětšení prsou s implantáty

Nikdy jsem neměla velká prsa, jenže po kojení mi nezůstala už téměř žádná. Fakt, že mám z toho mindrák, jsem si uvědomovala hlavně při nakupování spodního prádla nebo na koupališti. Horní díl plavek musel mít vždycky pořádné vycpávky a stejné požadavky jsem samozřejmě měla i na podprsenky.

Od každodenního trápení před zrcadlem a pozorování sebe sama mě vysvobodili až v MEDICOM Clinic, kde jsem podstoupila zvětšení prsou s implantáty. Na klinice jsem se cítila opravdu dobře. Pečovali o mě úžasně, není to prostě žádná nemocnice. Ze všeho nejdůležitější byl ale samozřejmě výsledek. Těch pár chvil nervozity před zákrokem i následná doba hojení za něj tedy opravdu stály!

Všem ženám s podobným problémem můžu kliniku jedině doporučit a chci jim vzkázat: Zahoďte push-upky a  zbavte se komplexů. Přijďte si do MEDICOM Clinic pro nové sebevědomí a pocit ženskosti. Je to fakt úleva a nádhera v jednom!
 

Slovo lékaře

MUDr. Michal Puls, CSc.

Přáním paní Jitky bylo přirozené zvětšení prsou na velikost B až C. Toho jsem docílil správným výběrem implantátů a jejich vložením pod prsní sval. Použil jsem ověřené implantáty o velikosti 275 ml, vysoký profil. Díky vysokému profilu implantátů a jejich přiměřené velikosti vzhledem ke štíhlé postavě klientky, vypadá poprsí velmi přirozeně. Věřím, že se paní Jitce zákrokem povedlo získat zdravé sebevědomí.

 

MUDr. Michal Puls, CSc.
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642