Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Připadám si
zase jako
svůdná žena

Paní Klára, 25

Zvětšení prsou s implantáty včetně modelace

Nad plastickou operací prsou jsem přemýšlela už dříve. Přála jsem si vypadat lépe a více žensky. Stále jsem se však nemohla odhodlat. Hlavní impuls nakonec přišel po kojení syna. Když jsem se na sebe podívala do zrcadla, věděla jsem, že nastal ten správný čas splnit si své přání.  
 
Už na recepci kliniky MEDICOM Clinic, kde jsem zákrok podstoupila, mě přivítal velice příjemný personál. Také u pana doktora MUDr. Pavla Horyny jsem se cítila velmi dobře. Potěšil mě jeho vstřícný přístup. Všechno, z čeho jsem měla strach, mi ochotně vysvětlil. Původně jsem plánovala pouze augmentaci, tedy zvětšení prsou. Pan doktor mi ale doporučil augmentaci včetně modelace, což jsem přijala a dnes vím, že mi poradil to nejlepší řešení, které mohl. 

„Všechno dopadlo dobře.“ 

Před zákrokem jsem byla velmi nervózní. Veškeré obavy ale ze mě spadly hned po příchodu na kliniku. Okamžitě jsem totiž věděla, že jsem ve správných rukou. I bezprostředně po operaci jsem se cítila výborně. Ulevilo se mi, že všechno dopadlo dobře a bez komplikací. Takový pocit bych přála každé ženě, která přemýšlí, jestli tento zákrok podstoupit. 
 
Jistě k tomu přispělo i samotné prostředí kliniky. Musím říct, že MEDICOM Clinic je na vysoké úrovni. Vše je krásně čisté a moderně vybavené. Strávila jsem tu také dvě noci, pravidelně jsem docházela na kontroly k lékaři a opravdu nemám co vytknout. 

„Výsledek předčil mé očekávání.“ 

Když jsem se poprvé s novými prsy uviděla, byla jsem nadšená! Hlavou mi projelo: Wow, tak tohle se povedlo! Dokonce bych řekla, že výsledek předčil i mé očekávání. S novými ňadry jsem velmi spokojená.  
 
Znovu jsem si začala připadat jako svůdná žena. Opět se ve mně probudila ženskost. Dneska už se nestydím svléknout se před manželem. I lidé v mém okolí komentovali mou proměnu velice pozitivně. Kladně hodnotili především přirozený vzhled prsou. 
 
O dalším zákroku zatím nepřemýšlím, ale pokud na to přijde, bude to opět v MEDICOM Clinic. Ženám, které také touží po krásnějším poprsí, chci vzkázat, ať se určitě nebojí. Neváhejte, je to krásný pocit. Splňte si svůj sen! 

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Paní Klára se na mne zase obrátila s prosbou o řešení prázdného a povislého poprsí, které ji trápilo po dvou těhotenství a kojení. Klientce jsem doporučil zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů spojenou s modelací. Společně jsem se domluvili na kulatých implantátech německé značky ve vysokém profilu a velikosti 315 ml, což byl pro klientku optimální objem po vyzkoušení sizerem během operace. Operace i následná rekonvalescence proběhla bez potíží a s finálním výsledkem jsme oba velmi spokojeni. Pro rychlejší vyblednutí jizev jsem klientce doporučil také laserové ošetření na naší estetické dermatologii. 

Prim. MUDr. Pavel Horyna
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642