Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Prsa jsem si dřív
do podprsenky
doslova rolovala

Paní Bára, 27

Zvětšení prsou s implantáty včetně modelace

Se svým poprsím jsem nikdy nebyla spokojená. Bylo sice větší, ale chyběla mu pevnost a plnost. Po porodu dvou dětí mi prsa zůstala povislá už úplně a já se za ně hodně styděla. Cítila jsem, jak mě jejich vzhled v životě omezuje. Nebylo mi to vůbec příjemné. Například nákup plavek nebo spodního prádla se vždycky proměnil v hotové peklo. Podprsenky se na můj dekolt snad ani nevyráběly. Prsa mi z nich neustále vypadávala, každou chvíli jsem je tam doslova rolovala zpět.

Samotného zákroku, tedy zvětšení prsou s implantáty včetně modelace, jsem se ale nebála. Pan doktor se ke mně choval od prvního setkání na klinice moc hezky a já celou dobu myslela pozitivně. V hlavě jsem si nepřipouštěla nic jiného než krásný výsledek a dočkala jsem se ho! Chtěla jsem mít přirozeně velká i pevná prsa a povedlo se. Dnes nosím podprsenku velikosti B nebo C a prsa v ní vypadají krásně.

A v čem dnes na sobě pozoruji tu největší změnu? Hlavně ve svém sebevědomí, které mi dřív opravdu chybělo. Také mě víc baví móda a oblékání. Můžu teď nosit dokonce i odvážnější kousky oblečení. Je to super pocit!

Slovo lékaře

MUDr. Michal Puls, CSc.

Augmentace včetně modelace prsou patří ke středně těžkým plastickým operacím. U žen je tento zákrok poměrně běžný. Často jim totiž po kojení zůstanou prsa povislá a prázdná. Během zákroku nejdříve dochází k modelaci kožního povrchu prsou a k posunutí prsní žlázy, následně k vyplnění objemu pomocí implantátů. Paní Bára si přála mít přirozeně velká prsa, a tak jsem zvolil implantáty o velikosti 295 ml, vysoký profil s uložením pod sval. Zákrok přinesl moc hezký výsledek.
 

MUDr. Michal Puls, CSc.
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

I díky cookies vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte.
Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.

Více informací OK