Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sbohem inkontinence!
Díky FemLase
se zase cítím jako žena.

Paní Jana, 41

Intimní omlazení FemLase

Inkontinence mě začala trápit po třetím porodu. Vnímala jsem ji především při zakašlání a smíchu. S problémem jsem se nejprve obrátila na svou gynekoložku. Ta mi však žádnou léčbu nenavrhla, ale doporučila mi smířit se s tím. Prý by mé obtíže mohly časem vymizet. Jenže na to jsem spoléhat nechtěla. Začala jsem tedy pátrat sama na vlastní pěst. 

Objevila jsem FemLase

Jako jediné řešení nepříjemného úniku moči jsem našla tzv. ošetření FemLase, které nabízí MEDICOM Clinic. Jedná se o laserové ošetření ženských intimních partií, které pomůže ženám zbavit se nekontrolovaného úniku moči a dokonce zlepšuje sexuální prožitky. Shodou náhod jsem do MEDICOM Clinic docházela již nějaký čas na dermatologii. Ani jsem tedy neváhala a objednala se na konzultaci k MUDr. Vlastě Vyhnánkové Ph.D., která mi vše podrobně vysvětlila. Nejvíce mě však zajímalo, zda je ošetření bolestivé a co vše budu muset po zákroku dodržovat, nebo jaká omezení mě čekají. Nakonec se ukázalo, že je zákrok zcela bezbolestný a žádná omezení z něj neplynou.

Obavy ze zákroku šly tak stranou. Navíc se mi během ošetření dostala natolik komfortní a odborná péče, že jsem se jen utvrdila v tom, že mé rozhodnutí pro FemLase bylo správné a včasné. Hospitalizace na klinice také nebyla nutná. Po 25 minutách jsem opustila ordinac a šla domů. Ohromná to úleva i výhoda tohoto zákroku. Ačkoli by mi jedno ošetření určitě pomohlo, vzhledem ke třem těhotenstvím, a na doporučení paní doktorky, jsem zákrok podstoupila po 6 týdnech ještě 
jednou. Vše probíhalo úplně stejně jako napoprvé. Několik dní po zákroku jsem pouze dodržovala klidnější režim, ale jinak jsem fungovala tak, jak jsem byla zvyklá. 

Sbohem inkontinence

První čtyři týdny jsem necítila žádný rozdíl, ale na to jsem byla upozorněna paní doktorkou. Ovšem po uplynutí měsíce se očekávaná změna dostavila. A za to jsem dodnes nesmírně šťastná. 
Je totiž skvělé, že pouhá dvě ošetření mě zbavila nepříjemného problému, a tím pádem mi zcela změnila život. Jednoduchou cestou, bezbolestně, rychle. Díky FemLase si znovu připadám jako žena. A věřím, že si tento pocit zaslouží i ostatní ženy, které stresová inkontinence trápí.

Slovo lékaře

Tento laserový zákrok přináší ženám bezpočet estetických i zdravotních benefi tů. Zvyšuje jim sebevědomí odstraněním lehké inkontinence či vyřešením častých urogenitálních infekcí. Obnovou elasticity vaginy se výrazně zlepší i sexuální partnerský život.

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642