Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Moje ztracené
sebevědomí
se vrátilo

Paní Hana, 34

Zvětšení prsou s implantáty

O větších prsou jsem snila celý život. Jedinou výjimkou bylo období, kdy jsem byla těhotná a kojila. To byla má ňadra přímo výstavní. Dodnes mám z tohoto období schovanou fotografii. Po kojení jsem ovšem výrazně zhubla a prsa úplně zmizela. Nebyla jsem spokojená, a proto jsem se rozhodla, že to musím změnit. 
 
Na konzultaci mě přijal pan doktor MUDr. Petros Christodoulou z kliniky MEDICOM Clinic. Už první dojem mě přesvědčil, že je to usměvavý a příjemný lékař. Vše mi podrobně vysvětlil a zajímala ho hlavně moje představa. Přála jsem si, aby nová prsa vypadala co nejpřirozeněji. Proto jsme zvolili anatomické implantáty ve vhodné velikosti a tvaru, které jsou navíc speciálně upravené proti přetočení a zkracují dobu rekonvalescence. Pro mě, maminku dvou malých dětí, to bylo důležité. 

„Sestřičky mi maximálně pomohly.” 

Prostředí kliniky MEDICOM Clinic je od recepce až po lůžkové oddělení moderní a čisté a zdejší personál usměvavý a ochotný. To mi zákrok i celý pobyt velice zpříjemnilo. Po probuzení z narkózy jsem cítila menší bolest. Přece jen je to zásah do těla. Sestřičky mi ale dávaly léky, aby mi ulevily, kdykoliv to bylo možné. Pomáhaly mi vstát z postele i dojít si na toaletu. Lépe se mi udělalo druhý den, když mi pan doktor vyndal drény a sundal obvazy. Předem jsem se toho bála, ale bezdůvodně. 
 
Prvních 10 dní po operaci jsem jen odpočívala. Velkou oporou mi byl partner, který se mnou zůstal doma a pomáhal s dětmi, domácností i péčí o mě. Dokonce mě oblékal a česal. Jakmile jsem ale poprvé rozepnula pooperační podprsenku, věděla jsem, že to za to stálo. 

„Byl to božský pocit, mé sebevědomí opět narostlo.” 

Z výsledku jsem byla nadšená. Ještě v době rekonvalescence jsem si utíkala koupit nové spodní prádlo. Pohled na zcela vyplněnou podprsenku byl úžasný. Nemohla jsem se dočkat, až vyjdu poprvé ven v plavkách nebo tílku. Moje ztracené sebevědomí se vrátilo. 
 
Žiji v malém městě a díky mojí práci mě zná hodně lidí. Všichni vědí, že jsem nikdy neměla velká prsa. Navíc jsem se svým snem o zvětšení nikdy netajila. Nebylo proto divu, že si okolí změny všimlo okamžitě. Někteří se rovnou zeptali, jiní si jen šuškali. A úspěch slaví můj nový dekolt i u přítele. Přestože on nebyl důvodem k zákroku a líbila jsem se mu taková, jaká jsem, změna ho nadchla. 
 
Hodně dbám na svůj vzhled, zdravý životní styl a snažím se udržovat v kondici. Dosud jsem 
žádné další vylepšení nepotřebovala. Pokud se ale s přibývajícím věkem něco objeví, určitě se tomu nebráním. Samozřejmě si znovu vyberu kliniku MEDICOM Clinic. Ostatním ženám bych chtěla vzkázat, ať nemají strach. Já špatně snáším bolest. A když jsem to zvládla já, tak to dokáže každá. Stojí to opravdu za to. 

Slovo lékaře

MUDr. Petros Christodoulou

Paní Hanka se na mě obrátila se žádostí o řešení tvaru prsou, které po 2 těhotenstvích a kojeních ztratila svůj objem. Klientka si přála přirozený vzhled proto jsem jí doporučil mikropolyuretanové implantáty o objemu 285cc. Polyuretanový typ implantátu jsem doporučil z mnoha důvodů. Mezi ně patří významně nižší riziko výskytu kapsulární kontraktury, rychlejší návrat do aktivního života a dobrá předvídatelnost dlouhodobě dobrého výsledku. Klientka dodržovala pooperační péči a s výsledkem jsme oba velmi spokojeni.

MUDr. Petros Christodoulou
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642