Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Radiofrekvenční ošetření pleti

Pro zpevnění kontur obličeje, barevné sjednocení a vyhlazení pleti

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Celoroční 
ošetření

Přijďte kdykoli během roku

Vyplatí 
se zopakovat

Doporučujeme 3 sezení s odstupem 4–6 týdnů

Efekt 
omlazení

Ošetřením obnovíte tvorbu kolagenu a elastinu v pleti

Pro 
všechny typy pleti

Terapie účinná i pro tmavší pleť či lehce opálenou kůži

Jak to probíhá?

Trápí vás jemné vrásky, pigmentové skvrny nebo jizvy po akné či po úrazech? Pokud máte navíc tmavší typ pleti nebo lehce opálenou kůži, radiofrekvence je vhodná přesně pro vás! Přístroj představuje bezpečné a účinné ošetření, které se používá k celkovému omlazení pleti, redukci vrásek, zlepšení kontur obličeje, ale také ke korekci jizev a strií. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a provádíme jej celoročně

Radiofrekvenční energie zahřívá kůži

Ještě před zákrokem vás čeká konzultace s dermatologem, který navrhne a upřesní celý postup ošetření a následnou péči. A jak probíhá samotná procedura? Aplikátor se postupně dotýká odmaštěné a suché kůže, do podkoží skrze pokožku procházejí  pulzy radiofrekvenční energie. Při aplikaci budete cítit pálení různé intenzity – podle indikace a nastavení energie. To proto, že se pokožka díky frakční radiofrekvenční energii prohřívá a vznikají v ní mikroskopické kanálky tepelně poškozené kůže. 

Radiofrekvenční laser rěší

Zarudnutí spolu s otokem ustoupí do 4 dnů

Důležité je ošetřované místo nechladit – snižuje se tím efekt radiofrekvence. Naopak jej doporučujeme ošetřovat hojivým krémem, a to minimálně první 2 dny. Počítejte také s tím, že pokožka bude po ošetření začervenalá a mírně oteklá. Jemné stroupky, které se vytvoří během 1–2 dnů, si neškrábejte ani nestrhávejte, oloupou se samy. Poté můžete začít opět používat make-up a vlastní krémy. Nezapomeňte však ani na důslednou ochranu před sluncem. Volte krémy s ochranným faktorem SPF 50+. 

Radiofrekvenční ošetření pleti doporučujeme podstoupit třikrát v intervalu 4–6 týdnů. Nejlepší efekt na vypnutí a projasnění pleti je viditelný za 2–4 měsíce

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Sabina Sellner, Ph.D.

Efekt ošetření pocítíte už po prvním ošetření. Vypnutí a projasnění pleti je však nejvíce patrné za 2–4 měsíce. Tato doba je potřebná k syntéze nového kolagenu v kůži.

Náš tým

Cena 

Cena se odvíjí od velikosti ošetřované lokality. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotné dermatologické ošetření
  • Případné kontroly po ošetření

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Dobrý den, paní doktorku mohu vřele doporučit. Vše perfektně a odborně vysvětlené, zákrok precizně provedený! Paní doktorka je velmi milá a příjemná. Po delší době jsem našla lékařku, která mi ve všem vyhovuje a ráda se k ní vracím! Silvie

Silvie, Estheticon.cz

Pani doktorka Neradová je velmi vstřícná, milá a má vysokou odbornou úroveň. Absolvovala jsem u ní tři zákroky a s výsledkem jsem velmi spokojená.

inka, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak probíhá následná péče?
Během ošetření dochází k mikroskopickému poškození povrchu kůže. Po zákroku se na ošetřovanou plochu nanese hojivý krém nebo maska. Do 1–2 dnů po zákroku se na kůži objeví nahnědlé, velmi jemné stroupky – efekt „špinavé“ kůže. Stroupky se ale během několika dnů přirozeně odloučí. Nesmí se škrábat či násilně odstraňovat. Nejméně měsíc po zákroku je potřeba chránit ošetřené oblasti přípravky s SPF 50+.
Jaký výsledek mohu očekávat?
Bezprostřední zlepšení je vidět už po prvním ošetření – pokožka se projasní, dochází k redukci vrásek a nerovností pleti. Nejlepší dlouhodobý efekt je patrný po 3 sezeních a 2–4 měsíce po skončení léčby. To se projeví efekt nově vytvořeného kolagenu.
Kdy mohu opět používat make-up?
Do vytvoření jemných stroupků, což trvá 1–2 dny, smíte na pleť aplikovat pouze hojivé krémy. Až po uplynutí této doby můžete zase používat make-up a vlastní krémy.
Mám se na ošetření nějak speciálně připravit?
Ne, to není potřeba. Jen se dokonale odličte a odmastěte pleť, případně to uděláme před procedurou sami. Během ošetření nepotřebujete ani ochranu zraku. V případě zubních rovnátek, korunek, kovových implantátů, které mohou být během procedury citlivější, vám však můžeme vložit do úst izolaci v podobě gázových čtverečků.
Opravdu mohu přijít kdykoliv?
Ano, radiofrekvenční ošetření pleti provádíme celoročně. Pokud přijdete v létě, počítejte však s následnou zvýšenou ochranou pokožky. Nejméně měsíc po zákroku je potřeba chránit ošetřené oblasti krémy s SPF 50+.
Pro koho je ošetření vhodné?
Metoda je vhodná pro všechny, které trápí vrásky, jizvičky po akné, strie, pigmentové skvrny, vzhled jizev po úrazech nebo po chirurgických zákrocích. Radiofrekvence obličeje je účinná i pro tmavší typy pleti či lehce opálenou kůži, u které nemůžeme použít laserovou terapii.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru