Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Ošetření pleti frakčním CO2 laserem

Pro vyhlazení a zjemnění mimických vrásek i stažení rozšířených pórů

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Mladší 
tvář, dekolt i ruce

Obnovení tvorby kolagenu v pokožce

Účinná 
korekce jizev

Ošetřuje vkleslé jizvy po akné

Zlepšení 
textury pleti

Řeší drobné kožní nerovnosti

Téměř 
bezbolestná procedura

Před ošetřením používáme lokální anestetický krém

Jak to probíhá?

Trápí vás povolená kůže v obličeji, jemné i hlubší vrásky, rozšířené póry nebo jizvičky, které vám zůstaly jako nepříliš lichotivá vzpomínka na akné? Dopřejte své pleti ošetření frakčním CO2 laserem. Teplem laserových paprsků se vaše pokožka prohřeje a obnoví se v ní tvorba kolagenu, látky zodpovědné za elasticitu pokožky. Ta se proto krásně vypne a díky účinkům laseru z ní vymizí i drobné nedokonalosti. Výsledek? Překvapíte svěží pletí, zapůsobíte mladším a odpočatějším dojmem!

Laser CO2 obnovuje teplem kolagenní vlákna

Ošetření laserem CO2 trvá 20–40 minut podle velikosti ošetřované lokality. Před procedurou dostanete na oči speciální brýle nebo krytky. Při ošetření dopadá laserový paprsek na kůži v mikrobodech, které na pokožce vytvářejí jakousi mřížku. Postupně dochází i k odpaření drobných nerovností na kůži. Uvolněné teplo zároveň prohřívá pokožku do hloubky a aktivuje v ní tvorbu kolagenu.

Kvůli teplu vycházejícímu z laserového paprsku by vás ale pokožka mohla při proceduře pálit. Proto na danou lokalitu přibližně hodinu před ošetřením raději aplikujeme lokální anestetický krém – ten se ještě překrývá fólií, aby znecitlivující látky lépe pronikly do pokožky. 

Frakční CO2 laser reší

Efekt ošetření očekávejte přibližně za 6 týdnů

Bezprostředně po ošetření může vaše pokožka mírně otéct, zarudnout a také vás trochu pálit. Ošetřené místo si proto ledujte a zároveň na něj aplikujte hojivý krém – doporučujeme Bepanthen. Po 2–3 dnech se na kůži objeví i drobné stroupky. Budete vypadat, jako byste se spálili tzv. přes cedník. Do 5–14 dní se ale stroupky zhojí. Rychlost hojení závisí na intenzitě a lokalitě ošetření. Efektu laserového ošetření se dočkáte přibližně po 6 týdnech. Počet procedur a jejich výsledek se ale vždy odvíjí od konkrétního problému s pletí, věku, typu kůže i lokality ošetření.

Po proceduře buďte na pleť opatrní

Až se vám pokožka po ošetření zklidní, můžete na ni opět aplikovat i make-up. Dokud ale bude citlivá, raději ji pouze zlehka omývejte borovou nebo převařenou vodou. Dalších 6–8 týdnů po ošetření se také nevystavujte sluníčku a pleť chraňte krémem s vysokým UV faktorem – nejlépe SPF 50+. Vynechte také solárium. 

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Klaudia Dvořáková

Ošetření frakčním CO2 laserem doporučuji v případě, že vás trápí povolená kůže v obličeji, jemné i hlubší vrásky, rozšířené póry nebo jizvičky po akné. Teplem laserových paprsků se pokožka prohřeje a obnoví se v ní tvorba kolagenu. Díky tomu se pleť krásně vypne a navíc vymizí i drobné nedokonalosti. 

Náš tým

říkají o nás

Doporučuji, byl jsem na odstranění znamének bez jizev. Skvělý přístup lékaře a personálu:-)

Roman Gruber, Facebook

V MEDICOM Clinic jsem podstoupil frakční CO2 Laser na zjemnění jizviček po akné. Personál je tam skutečně moc milý a profesionalní. Cítím se tam velice dobře.

Fan Da, Facebook

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak dlouho efekt vydrží?
Výsledky uvidíte přibližně po 6 týdnech. Kolagenní vlákna se však budou v pleti obnovovat přibližně po dobu 3 měsíců. Trvání výsledného efektu je individuální. Ošetření se vyplatí i zopakovat. Počet sezení vždy záleží na konkrétním problému s pletí, věku klienta, typu kůže a lokalitě ošetření.
Jaké jsou jiné možnosti omlazení pokožky než využití laseru?
Na naší klinice se nám osvědčuje například mezoterapie nebo plazmaterapie – omlazení buněk vlastní krevní plazmou. Možností ale existuje daleko víc. Nejlépe uděláte, když se dermatologovi svěříte se svým problémem s pletí a on vám pomůže vybrat nejlepší druh ošetření.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru