Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Konečně nosím
oblečení, které
se mi líbí

Paní Monika, 29

Nikdy jsem neměla velká prsa, ale postupem času jsem se s jejich velikostí smířila. V maskování mi pomáhaly push-up podprsenky. Když jsem však přestala kojit, vyděsila jsem se, co se s mými ňadry stalo. Styděla jsem se před manželem i sama před sebou. Všechny podprsenky mi odstávaly a nezakrylo je ani oblečení. Na tílka nebo šaty s ramínky jsem musela úplně zapomenout.
 
Uvědomila jsem si, že takhle dál žít nechci a že se svým tělem musím něco udělat. Proto jsem se rozhodla podstoupit zákrok u pana doktora MUDr. Petra Pachmana z kliniky MEDICOM Clinic. Už na první konzultaci jsem poznala, že je skutečný profesionál. Všechno proběhlo podle mého očekávání a já se začala těšit na nová prsa.
 
S blížícím se datem zákroku mě napadala všechna možná rizika a komplikace, které může operace přinést. Sama jsem zdravotník, proto jsem je dobře znala. Podobným myšlenkám se člověk z oboru asi neubrání.

„Cítím se spokojeně, a to je nejdůležitější.”

Naštěstí to byly jen noční můry, které se nesplnily. Operace proběhla zcela bez problémů. Když jsem se po zákroku probudila, cítila jsem bolest. Moc mi ale pomohly příjemné a usměvavé sestřičky. A také krásné a čisté prostředí kliniky MEDICOM Clinic. Těšila jsem se, až opadne otok a poprvé uvidím svá nová ňadra. Teď zpětně vím, že všechno přebolí a výsledek za to rozhodně stojí.
 
Dneska mám pocit, jako bych taková ňadra měla odjakživa. Velmi rychle jsem se s nimi sžila. Push-up podprsenka, kterou jsem nosila dříve, mi tehdy vytvořila podobnou velikost, jakou mám nyní. Jen s tím rozdílem, že teď už jsou to opravdu má prsa. Právě proto není moje změna asi tolik viditelná pro okolí. Změnil se ovšem můj pocit uvnitř. Jsem sama se sebou konečně spokojená, a to je nejdůležitější. Nosím oblečení, které se mi líbí, a prádlo, které mi padne jako ulité.

„Pozitivní změnu si zasloužíme všichni.”

Cítím se dobře a o dalším vylepšení zatím nepřemýšlím. Pokud ale také uvažujete o zvětšení prsou, ráda bych vám vzkázala, že si změnu zasloužíte. Hlavně po kojení. Nemějte obavy z neznámého nebo z bolesti. Všechna bolest přejde a zůstane jen nenahraditelný pocit, když se vidíte ve spodním prádle i bez něj.
 

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Petr Pachman

Paní Monice jsem provedl technicky nikterak náročnou augmentaci kulatými implantáty ve vysokém profilu a velikosti 315, což byl pro klientku optimální objem a z anatomického hlediska i objem maximální po vyzkoušení sizerem během operace. Kulatý implantát v tomto případě pomohl více zvýraznit dekolt u menších nepokleslých prsou. Technika byla standardní, řezem vedeným v podprsní rýze s uložením implantátů pod velký prsní sval.

Prim. MUDr. Petr Pachman
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642