Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Díky novému poprsí
se sama sobě
zase líbím

Paní Dominika, 27

Zvětšení prsou s implantáty

Vždycky jsem měla malá, pevná a hezky tvarovaná prsa. Kvůli kojení a velkému výkyvu váhy v těhotenství mi z nich ale zbylo něco, co se prsy ani nazvat nedá. Kdykoliv jsem se svlékla, vyhýbala jsem se zrcadlu obloukem, protože mi bylo do pláče. Jediná šance, abych se znovu začala cítit jako žena, tak byla plastická operace.
 
K rozhodnutí podstoupit augmentaci mě přivedly ještě další dva důvody. Každá návštěva obchodu se spodním prádlem představovala zápas. Kvůli nekonfekčním ňadrům mi seděla akorát sportovní podprsenka, která mi ale z hrudníku vytvářela ploché letiště. Když bylo navíc dceři 10 měsíců, odešel ode mě přítel. Vidina toho, že bych se měla před někým novým svléknout, mi naháněla husí kůži.
 
Moje sebevědomí bylo tak na nule, že jsem se dokonce styděla i před panem doktorem Pavlem Horynou. I když jsem věděla, že mě lékař soudit nebude, moje první návštěva v ordinaci byla plná obav a nervozity. Pan doktor je ale milý a opravdový profesionál a stres ze mě brzy opadl. 

Po zákroku jsem se cítila báječně. 

Když nastal den D, přišla jsem na kliniku plná rozporuplných pocitů a nervozity. Zná to asi každý, komu se plní sen. Těšíte se, ale zároveň vás přepadají obavy, jestli všechno dobře dopadne. Nedokázala jsem si tu změnu vůbec představit. Pan doktor mě ale ujistil, že se není čeho bát.
 
A měl pravdu. Bezprostředně po zákroku jsem se cítila báječně. Můj sen se opravdu stal skutečností! Bolest, která je na začátku normální, si ani nepřipouštíte. Přebíjí ji totiž pocit štěstí. Navíc odpočíváte v příjemném prostředí a pečuje o vás milý a vstřícný personál.
 
Zotavení z operace trvalo 6 týdnů, ale já jsem se cítila fit už po třech týdnech. Dokonce jsem zvládala běžné úkony, domácí práce i řízení auta. A když jsem se poprvé viděla v zrcadle, nebyla jsem schopná slov. Ten pocit byl nepopsatelný. Dokonce jsem se rozplakala štěstím. Měla jsem opravdu krásná nová prsa a konečně jsem se zase sama sobě líbila.

Nákupy spodního prádla si teď užívám.

 I moje okolí, které o zákroku vědělo, reagovalo na změnu pozitivně. Přála jsem si co nejpřirozenější prsa, a to se mi splnilo. Cítím se teď opravdu skvěle. Žiji, pracuji, sportuji. Nákupy spodního prádla mě baví a nejvíce si užívám, když podprsenku vůbec nenosím. To jsem si dříve nemohla dovolit.
 
Když se mě dneska někdo zeptá, jestli bych šla do zákroku znovu, neváhám a souhlasím. Stojí to rozhodně za to. Přání a sny jsou přece od toho, abychom si je plnili.

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Slečna Dominika u nás podstoupila zvětšení prsou pomocí německých silikonových implantátů. Vybral jsem typ implantáty kapkovitého tvaru s vysokým profilem o objemu 315cc. Doporučil jsem uvedený objem a velikost, aby výsledný efekt působil co nejpřirozeněji a korespondoval s její postavou a původními prsy. Zvolil jsem tento typ implantátu, abychom zvýraznili spodní konturu prsů a současně pozvedl lehce pokleslé prsy bez nutnosti dalších jizev, a i třeba malé modelace. Prsní implantát Diagon gel je unikátní tím, že je složen ze dvou různě kohezivních gelů, přední strana, která vytváří přirozenou konturu prsu je opatřena pevnějším, kohezivnějším gelem a tím zaručuje dlouhodobý přirozený tvar. Jeho zadní část, přiložená na hrudník, je tvořena standardním, měkkým gelem. Samozřejmostí je, že jsem respektoval i přání klientky o očekávané velikosti. Operace proběhla bez komplikací. Klientka se výborně zhojila, oba jsme s přirozeným výsledkem maximálně spokojeni.

Prim. MUDr. Pavel Horyna
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642