Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Po zákroku
přišly slzy štěstí.
Mé ztracené ženství je zpět.

Paní Barbora, 28

Zvětšení prsou s implantáty

Mívala jsem nevelká, ale pevná prsa. Jenže po kojení z nich nezbylo nic a tričko bez podprsenky nepřipadalo v úvahu. Prádlo mi bylo velké a pohled na něj mě pokaždé rozesmutnil. Jedinou šancí je operace. Tu podstoupila po dětech i moje maminka a byla nadšená. Proto jsem věděla, že jít do toho je správná volba.

Už dávno jsem tušila, že na augmentaci poprsí jednou dojde. A po narození a kojení syna k tomu konečně nastal důvod. V mé ženskosti něco chybělo a já se necítila svá. Měla jsem o svém těle představy, které bez zákroku nešly naplnit. V tu chvíli jsem o operaci ještě nebyla úplně přesvědčená, protože plánuji další miminko. Pan doktor MUDr. Petros Christodoulou mě ale při konzultaci ubezpečil, že implantáty nejsou pro následující těhotenství ani kojení žádnou překážkou. V ten moment jsem se rozhodla na sto procent. Pan doktor je navíc neuvěřitelně příjemný a milý člověk. Profesionál na svém místě s úžasným osobním přístupem. Šla jsem za ním s jasnou představou o tvaru a velikosti nového poprsí. 

Pan doktor však mé utkvělé představy „překopal” a já mu za to musím poděkovat. Doporučil mi to nejlepší pro mé tělo. Hned po první konzultaci jsem byla přesvědčená, že výsledek dopadne perfektně. Panu doktorovi jsem důvěřovala a udělala jsem dobře. Jeho rady byly zcela na místě.

Před zákrokem jsem byla velice nervózní. Těšila jsem se na výsledek a zároveň se obávala bolesti a toho, jak zvládnu rekonvalescenci s rok a půl starým synem. Až mě poté překvapilo, jak lehce vše proběhlo. Zákrok jsem podstoupila měsíc a půl po první konzultaci. Ocenila jsem rychlost, termín mi vyhovoval, a mohla jsem si tak vše naplánovat. Po zákroku jsem byla skutečně nadšená, i když stále s obvazem. Tlak na prsou a mírná bolest mě díky upozornění nepřekvapily. Neustále ke mně přicházely sestřičky, aby můj stav zkontrolovaly. Proto jsem věděla, že je vše v pořádku. Cítila jsem se v bezpečí. Kdybych měla kdykoliv marodit, chtěla bych ležet v MEDICOM Clinic. Krásné, čisté prostředí mi jen přidalo na pozitivní náladě. Až mě mrzelo, že musím domů. Dostalo se mi opravdu královské péče.

Když jsem poprvé uviděla výsledek, upřímně jsem se rozplakala. A to i na druhý, třetí a desátý pohled. Byla jsem v šoku. Výsledek naprosto předčil mé očekávání a ten pocit jsem si pokaždé moc užívala. Má ženskost byla zpět.

Vypadám, jako bych nikdy nekojila.

Díky zákroku se má prsa vlastně vůbec nezměnila. Jako by ta doba kojení nikdy ani nebyla. Prsa jsou tak přirozená, že žádnou změnu na těle necítím. Naopak cítím, že jsem to zase já, líbím se sama sobě. Obléknout si prádlo jako před kojením, nemuset nosit roláky jako dosud, vzít si tričko bez podprsenky, nevybírat si oblečení podle toho, aby prsa nevypadala jako psí uši. To je k nezaplacení a nedokážu ani vyjádřit radost, kterou cítím. Myslela jsem, že je má ženskost ztracená. Ale našla jsem ji zpět.

A moje okolí? Ti, kteří viděli můj výstřih po kojení, si změny všimli okamžitě. A ti, kteří mě dlouho nepotkali, nepoznali nic. To je přesně ten výsledek, který jsem si přála. Někteří nevěřili, že jsem zákrok podstoupila, protože neměli ponětí, že existují i jiné než typické viditelné implantáty. Pár přátel dokonce začalo o zákroku také uvažovat, když viděli, jak přirozeného vzhledu pan doktor dosáhl.

Ženám, které zatím k podobnému zákroku hledají odvahu, chci vzkázat: „Jděte do toho, žijeme pouze jednou! Rychle to přebolí, rekonvalescence není dlouhá, ale následný pocit dlouho přetrvá.“

Slovo lékaře

MUDr. Petros Christodoulou

Slečna Barbora se na mě obrátila ohledně možnosti řešení úpravy poprsí po kojení. Poprsí bylo velikosti B, bez výrazného poklesu takže nebyla třeba modelace. Jelikož chtěla přirozenější tvar prsou po augmentaci, klientce jsem doporučil implantáty kapkovitého tvaru, o objemu 350cc. Volba proběhla na základě anatomických rozměrů prsou a jejího těla, ale zároveň i s ohledem na její představu o velikosti. Zákrok proběhl hladce, stejně tak, jako celé hojení a s výsledkem jsme oba nadmíru spokojeni.

MUDr. Petros Christodoulou
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642