Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Chtěla jsem
znovu vypadat
jako žena

Paní Michaela, 28

Zvětšení prsou implantáty

Než se mi narodily děti, měla jsem sice menší prsa, ale taková, že jsem byla sama se sebou spokojená. Po kojení mi prsa ale bohužel úplně zmizela. Nemohla a nechtěla jsem se s tím smířit. Narodila jsem se jako žena a tak jsem také chtěla vypadat. Proto jsem nad augmentací poprsí na klinice MEDICOM Clinic neváhala ani minutu. 
 
Líbila se mi představa, že si můžu nechat prsa zvětšit do přirozené podoby. Spousta lidí mě na začátku od augmentace odrazovala. Že prý mám ještě počkat, že se moje prsa zase sama vrátí do přirozené velikosti. Pět let od druhého porodu mi ale připadalo dost dlouho na to, abych čekala dál. 

„Lékař byl milý a chápavý.“ 

Z první konzultace u pana doktora MUDr. Petra Pachmana jsem byla nervózní. Styděla jsem se svléct a vlastně panu doktorovi přiznat, že mám malá prsa a chci je větší, hezčí. Zkrátka abych znovu vypadala jako žena. Přála jsem si větší prsa, ale zase ne moc velká. Nechtěla jsem, aby byla nepřirozená vůči mému užšímu hrudníku. Po krátké chvíli v ordinaci jsem se ale cítila naprosto fajn. Pan doktor byl milý a chápavý a poradil mi, co je pro mě nejlepší. To mě uklidnilo. 
 
Můj zákrok proběhl v červnu. Byl to pro mě naprosto výjimečný den. Po operaci jsem se probudila kolem poledne a cítila se kvůli narkóze omámená. Raději jsem zase usnula. Po probuzení jsem se cítila stále unaveně, ale radost z nových prsou zcela pohltila i jakoukoliv bolest. 
 
Na kliniku MEDICOM Clinic mám dodneška velmi milé vzpomínky. Přátelské prostředí, útulné pokoje. Škoda jen, že jsem šla druhý den po operaci domů. Klidně bych se na kliniku vrátila na celý týden! Sestřičky se o mě opravdu moc pěkně staraly. 

„Jsem spokojená sama se sebou.“ 

Po pěti dnech od operace jsem se cítila výrazně lépe. Když jsem se pak poprvé uviděla v zrcadle, musela jsem se usmívat. A také jsem se přestala hrbit. Zákrok mi velmi pomohl získat zdravé sebevědomí. Když pracuji se zákaznicemi, cítím se jistější a odhodlanější. 
 
Ať si dneska obleču cokoliv, malá prsa už neřeším. Jsem spokojená sama se sebou. Nejsem vystresovaná z návštěvy koupaliště a vlastně si užívám i to, že si na sebe můžu ušít úplně cokoliv a nemusím nosit upjaté oblečení ke krku, aby moje malá prsa nebyla vidět. Výběr podprsenky je konečně radostí a ne starostí.  
 
Změna byla vidět už na první pohled. Moje tělo získalo přirozený tvar – prsa, pas, boky. Všichni v mém okolí se shodli na tom, že změna je naprosto přirozená. A to bylo mým cílem. Za možnost nechat si zvětšit poprsí jsem moc šťastná.  
 
Pokud i vy nad augmentací přemýšlíte, neváhejte ani sekundu. Udělejte se šťastnější a neposlouchejte řeči své rodiny ani kamarádek. Ne každý je vždy přející a kdekdo má větší strach z operace než vy sama. Mě augmentace prsou příjemně překvapila a dneska mi dokonce připadá, jako bych se tak i narodila.

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Petr Pachman

Paní Michaela se na mě obrátila se žádostí o zvětšení a vyplnění prsou, které po dvou těhotenstvích a kojení ztratila svůj objem. Přála si přirozený výsledek vzhledem k jejímu úzkému hrudníku. Z toho důvodu jsem zvolil kulaté implantáty ve vysokém profilu o velikosti 360 ml, které jsem vložil pod sval. Operace i následné hojení proběhlo bez jakýchkoliv komplikací. Nepatrné jizvy vedou v podprsní rýze. Výsledkem operace je optimální, přirozený a diskrétní vzhled poprsí i velká spokojenost klientky, za což jsem samozřejmě moc rád.

Prim. MUDr. Petr Pachman
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642