Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Hra na boxery
se nevyplatila,
odnesl to můj nos

Slečna Lucie, 25

Plastická operace nosu

Už jako malá jsem měla většinu kamarádů mezi kluky a nadšeně jsem se účastnila všech jejich her. Když jsme si ale s bratránkem jednou hráli na boxery, dostala jsem od něj hlavou přímo do nosu. Po úraze se mi na nose vytvořil hrbol, následně se nos prodloužil a celkově rozšířil. Od té doby jsem z něj měla pořádný mindrák.

Po čase mě ale moje trápení přestalo bavit. Zdravě jsem se na sebe naštvala a rozhodla se, že se svým nosem konečně něco udělám. Absolvovala jsem konzultaci s panem doktorem v MEDICOM Clinic a rovnou se s ním domluvila na termínu operace.

A jak to celé proběhlo? Upřímně jsem si myslela, že to bude bolet mnohem víc. Pár dní po zákroku jsem s dlahou rozhodně vypadala hůř, než jak jsem se doopravdy cítila. Opravdu mě nic nebolelo! První týden po operaci mě omezovala jen ta dlaha, kterou jsem nosila. Pak už jsem ale normálně fungovala a chodila zase mezi lidi.
Teď se na sebe konečně můžu usmívat do zrcadla a nemusím se vyhýbat ani fotkám z profilu. Je to super pocit, vážně úleva. Jednoznačně doporučuji!

Slovo lékaře

MUDr. Peter Ondrejka

Plastická operace nosu neboli rhinoplastika je delikátní operace. Nos je totiž dominantní částí obličeje a hraje důležitou roli v celkovém vzhledu. Tento operační výkon trvá přibližně hodinu a provádí se v celkové anestezii. Slečna Lucka měla nos větší a delší, s hrbolem a hypertrofií chrupavek v oblasti jeho špičky. Přála si lepší profil, menší a užší nos přiměřený svému obličeji. Operace proběhla bez komplikací. Klientka nosila 8 dní po zákroku dlahu.

MUDr. Peter Ondrejka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642