Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přála jsem si
mít obě prsa
hlavně stejně velká

Paní Táňa, 28

Zvětšení prsou s implantáty včetně modelace

Ze svých prsou jsem měla trauma přibližně už od patnácti let. Na rozdíl od ostatních dívek a žen jsem si je ale nikdy nepřála mít větší nebo menší. Chtěla jsem je mít hlavně obě stejná.

Příroda se na mně totiž docela vyřádila. Pravé prso jsem měla odjakživa o hodně větší než to levé. Všichni mě uklidňovali, že až budu těhotná, srovná se to. Jenže opak se stal pravdou. Rozdíl mezi prsy byl po porodu ještě větší než v době, kdy jsem otěhotněla. Koupit si normální podprsenku nebo plavky? To tehdy vůbec nešlo. Všechno to pro mě bylo šíleně stresující.

O plastické operaci, která by rozdíl ve velikosti prsou napravila, jsem snila už dlouho. Chtěla jsem ale počkat po dítěti – až bude syn trošku větší a už ho nebudu kojit. Když mu byly dva roky, konečně jsem se odhodlala a přišla do MEDICOM Clinic na konzultaci zákroku.

Dneska jsem tak šťastná za výsledek, že se to ani slovy nedá popsat. Zvětšení prsou je samozřejmě také paráda, ale popravdě jsem nejvíc nadšená z toho, že konečně vypadám normálně a můžu se oblékat, jak chci.

Slovo lékaře

MUDr. Peter Ondrejka

Paní Táňa měla vrozenou pokročilou asymetrii prsou. Požadovala jak zvětšení prsou, tak i korekci tvaru a asymetrie. Operace trvala asi 2 hodiny. Nejdříve jsem provedl augmentaci menšího levého prsu. Tím jsem dosáhl určité velikosti, podle které jsem pak provedl modelaci a zvolil dostatečnou velikost implantátu do pravého prsu. Použil jsem implantáty o velikosti 400 ml (pravé prso) a 450 ml (levé prso). Efekt operace je velmi dobrý. Klientce to pomohlo po fyzické i psychické stránce.

MUDr. Peter Ondrejka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642