Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Konečně jsem

se zbavila

povoleného bříška

Plastická operace břicha

Mám skvělou rodinu a jsem šťastná. Klepu to na zuby! Krátce po svatbě se mi navíc narodila krásná a zdravá dvojčátka – dvě holčičky, kterým už jsou dnes dva roky. V těhotenství se mi sice udělala kýla, ale ta po porodu naštěstí sama rychle zmizela. Co ovšem zůstalo, bylo povolené bříško a rozestouplé břišní svaly. Proto jsem si přála podstoupit plastickou operaci břicha, která by mě věčně vypouklého bříška jednou provždy zbavila.

Na klinice MEDICOM Clinic, kde jsem zákrok podstoupila, jsem se cítila moc dobře. Byla jsem v dobrých rukou samotného pana primáře, který se ke mně choval opravdu pěkně. V den operace jsem cítila jen lehkou nervozitu, ale moc jsem se těšila na výsledek. Protože abdominoplastika patří k náročnějším zákrokům, pobyla jsem si po operaci na klinice déle – celkem 5 dní. Bylo tam o mě ale skvěle postaráno. Zpětně to tedy hodnotím jako tu nejlepší možnou variantu.

Po dobu 4–6 týdnů od operace jsem dodržovala klidový režim. Pan doktor mi kladl na srdce, ať hlavně nezvedám a nenosím děti. Bála jsem se, že tohle bude trochu problém, ale doba hojení utekla jako voda. Nakonec jsme to celá rodina celkem hladce zvládli.

Na klinice jsem se dodatečně domluvila i na laserovém ošetření mojí jizvy. To proto, aby byla do budoucna na bříšku co nejméně viditelná. A abych nezapomněla na to hlavní: S výsledkem operace jsem nadmíru spokojená. Vážně to stojí za to. Kdybych stála znovu před stejným rozhodnutím, neváhám a jdu znovu do toho. Jednoznačně!

Slovo lékaře

MUDr. Michal Puls, CSc.

Plastická operace břicha neboli abdominoplastika patří k rozsáhlým a náročnějším výkonům estetické plastické chirurgie. Zákrok trvá přibližně 2 hodiny a provádí se v celkové anestezii. Při operačním výkonu se odstraňuje přebytek kůže s podkožím a sešívá se rozestup přímých břišních svalů. Klientce jsme navíc aplikovali tkáňové fibrinové lepidlo, které urychluje hojení rány a minimalizuje otoky.

MUDr. Michal Puls, CSc.
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

I díky cookies vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte.
Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.

Více informací OK