Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zvětšení
prsou pro mě bylo
velkou odměnou

Paní Markéta, 24

Zvětšení prsou s implantáty

Po zvětšení prsou s implantáty jsem začala toužit pár měsíců po narození naší holčičky. Její cesta na svět ale nebyla snadná. Nejdřív jsem musela jít na umělé oplodnění a nakonec se dcera narodila předčasně. První 2 měsíce po narození jsem s ní proto musela zůstat v nemocnici, navíc se u ní objevily další zdravotní komplikace. Pro mě ani mého manžela to tehdy nebylo snadné životní období.

Kvůli starostem a každodennímu strachu o holčičku jsem tehdy skoro nedokázala jíst. Hodně jsem proto zhubla, což se samozřejmě odrazilo i na velikosti mých prsou. A tak jsem začala snít o tom, že budu mít prsa větší a pevnější, ideálně velikosti C. Chtěla jsem se prostě víc líbit sama sobě i manželovi. Věděla jsem, že by mi to přál a že bych také jeho svou proměnou určitě potěšila.

Zákrok jsem podstoupila na klinice MEDICOM Clinic v Brně a můžu říct, že jejich péče o mě byla úžasná. Na konzultaci před zákrokem jsme se s panem doktorem hned shodli na představě o velikosti prsou. Měla jsem z toho celkově dobrý pocit. Od té chvíle už jsem se vlastně jen těšila na výsledek.

Dnes jsem šťastná, jak dobře operace dopadla. Určitě se teď víc líbím sama sobě a pozoruji, že i ostatním mužům. Manžel je z mojí proměny také nadšený. Z legrace ale říká, že si mě teď musí víc hlídat. Po všech těch starostech s malou je pro mě výsledek operace opravdu jednou velkou odměnou. Děkuji za to!

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Petr Pachman

Po dohodě s klientkou jsme pro augmentaci poprsí zvolili implantáty německé značky o velikosti 320 ml. Implantáty jsme uložili pod sval přístupem z podprsní rýhy. Operace trvala necelou hodinu a proběhla bez komplikací. Hladký průběh mělo i pooperační hojení. Výsledná velikost prsou je adekvátní k postavě klientky. Prsa nejsou ani malá, ani velká. Ostatně je to moje filozofie – nedělat prsa příliš velká.

Prim. MUDr. Petr Pachman
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642