Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nová prsa
se pro mě stala
skvělou motivací

Paní Eva, 34

Zvětšení prsou s implantáty včetně modelace

V pubertě jsem bývala spíše boubelka. Před dětmi jsem měla velikost prsou číslo 4. Po porodu druhé dcery se mi však úpravou jídelníčku a pravidelným cvičením  podařilo zhubnout 15 kg. Jenže prsa bohužel nevycvičíte... Ta moje zůstala po dvou porodech, kojení a právě i razantním úbytku na váze hodně povislá a prázdná. Ztratila svou pevnost a plnost. Nebyla jsem spokojená s jejich tvarem ani s velikostí.

Plastickou operaci prsou jsem zvažovala více než rok. Nakonec jsem se ale osmělila a volba padla na MEDICOM Clinic. Dnes jsem šťastná, že jsem u nich zákrok podstoupila. Tak krásná a pevná prsa jsem neměla ani tehdy v pubertě! Z výsledku jsem nadšená. Fyzicky se cítím výborně a psychicky ještě líp.

Operace mi úplně změnila život. Stala se pro mě skvělou motivací. Celkově teď o sebe víc dbám. Dál hodně cvičím, zdravě jím, mám chuť se hezky oblékat. Užívám si své nové tělo a raduji se z něj každý den!
 

Slovo lékaře

MUDr. Peter Ondrejka

Paní Evě jsem na základě konzultace doporučil augmentaci včetně modelace. Při zákroku dochází kromě aplikace implantátů také ke korekci kožního krytu prsou a k úpravě tvaru i velikosti prsní žlázy. Prsa tím získají požadovaný tvar, dojde k jejich pozvednutí a současně k zvětšení. Operace paní Evy proběhla bez komplikací. Pro přirozený výsledek jsem použil německé implantáty kapkovitého tvaru o velikosti 350 ml. Na kontrole klientka zářila spokojeností, což mě nesmírně těší.

 

MUDr. Peter Ondrejka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642