Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Se stejně velkými

prsy se mi

žije mnohem líp

Odstranění asymetrie prsou včetně augmentace

Každé prso jsem měla jinak velké. Rozdíl mi vadil při nákupu spodního prádla, plavek, ale přišel mi viditelný i v topech, které jsem běžně nosila. Asymetrie prsou mi samozřejmě vadila také v intimním životě. Necítila jsem se kvůli tomu sebejistě. Přála jsem si proto rozdíl ve velikosti prsou vyrovnat a zároveň je trochu zvětšit pomocí implantátů.

Operace proběhla dobře, vše se obešlo bez komplikací. Pan doktor byl ke mně laskavý. Už na konzultaci před zákrokem mě důkladně seznámil s průběhem celé operace i následnou dobou hojení. Protože nemám nijak fyzicky náročné zaměstnání, pracuji v kanceláři, mohla jsem se do práce vrátit už po 2 týdnech.

S výsledkem zákroku jsem jednoznačně spokojená. Prsa mám konečně stejně velká a dokonce ještě o něco větší! Problémy s nakupováním oblečení jsou tedy dávno pasé a díky operaci se mi mnohem lépe žije i v soukromí... Všem ženám se stejným problémem vřele doporučuji!
 

Slovo lékaře

MUDr. Michal Puls, CSc.

Paní Dana měla drobnou asymetrii prsou. Přála si vyrovnat velikost prsou a zároveň je mírně zvětšit. Navrhl jsem jí proto augmentaci s použitím různě objemných implantátů. Do jednoho prsu jsem vložil implantáty velikosti 350 ml, do druhého 325 ml. Pouhých 25 ml stačilo k vyrovnání objemového rozdílu. Operace v celkové anestezii trvala přibližně hodinu. Po zákroku jsme klientku na den hospitalizovali na klinice. Rekonvalescence trvala asi 4 týdny. Po 14 dnech se klientka mohla vrátit do práce.

 

MUDr. Michal Puls, CSc.
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642