Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Konečně mám
krásná prsa.
A hlavně stejná!

Paní Alžběta, 38

Zvětšení prsou s implantáty včetně modelace

Od patnácti let jsem měla pouze jediné přání – mít obě prsa stejně velká. Celý život mě totiž trápila asymetrie prsou, která se navíc stala po porodu a následném kojení ještě výraznější. Ani se slovy nedá popsat to trápení, které jsem si jako žena prožívala, ať už v partnerském životě nebo třeba při nakupování spodního prádla.

Zákroku jsem se nejdřív strašně bála. Dnes ale vím, že úplně zbytečně. Moje prsa jsou teď pevná a mají pěkný tvar. Ale nejdůležitější pro mě je, že mají stejnou velikost. Z výsledku jsem opravdu nadšená a všem ženám, které trápí stejný problém, vzkazuji – rozhodně se operace nebojte! Ten krásný pocit ze sebe samotné za to určitě stojí!
 

Slovo lékaře

MUDr. Peter Ondrejka

Paní Alžběta k nám přišla s výraznou asymetrií prsou. Cílem operace bylo vyrovnat tuto asymetrii, poprsí zvětšit a vymodelovat. Začal jsem na levé straně, kam jsem vložil implantát. Podle velikosti levého prsu jsem poté upravil i pravou stranu, kde jsem navíc odstranil zhruba 360 g tkáně. Použil jsem kapkovité implantáty o velikosti 495 ml. Asymetrii se podařilo vyrovnat, výsledek operace je výborný.

MUDr. Peter Ondrejka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642