Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Novým a větším poprsím
jsem si splnila
životní sen

Paní Lenka, 30

Augmentace prsou implantáty

Mít větší prsa bylo vždy mým velkým přáním. I když jsem měla prsa malá, alespoň byla pevná a hezky tvarovaná. To se ale změnilo s porodem. Po roce kojení z nich už v podstatě nic nezbylo. Chlapecký hrudník jsem vyplňovala vyztuženými podprsenkami. Jenže to pro mě nebylo pohodlné ani dlouhodobé řešení. Proto jsem se odhodlala k radikálnější změně – plastice prsou.
 
Zlomovým bodem mého rozhodnutí podstoupit tzv. augmentaci prsou byl moment, kdy jsem nemohla sehnat žádnou padnoucí podprsenku. Ať jsem zkusila sebelepší, vždy mě někde tlačila, byla nepohodlná a nedržela na „svém místě“. Navíc mi vadilo, že nevypadala hezky, natož přirozeně. Přestože byla na první pohled hezky vyztužená. 

Augmentace prsou jako dárek k narozeninám

Na konzultaci plastické operace jsem se objednala do MEDICOM Clinic. Nervozita z první konzultace ze mě rázem spadla, jelikož pan MUDr. Pavel Horyna byl natolik milý a ochotný zodpovědět všechny mé otázky, že nebyl důvod k dalším obavám. Kromě toho mi pan doktor vysvětlil i celý průběh zákroku a doporučil vhodnou velikost i tvar implantátů, aby výsledek vypadal zcela přirozeně. Líbilo se mi, že jsem si vybrané implantáty mohla v klidu i vyzkoušet.
 
Slovo dalo slovo a pár dní po mých 30. narozeninách jsem zákrok podstoupila. I když šlo o moji úplně první operaci v životě, těšila jsem se na to. Nervozitu jsem odehnala představami o nákupu nových podprsenek. Ale už ne těch vyztužených, ale třeba těch krajkových.

Hladký průběh od začátku do konce

Po operaci jsem se cítila překvapivě dobře. Sice jsem musela čtrnáct dní dodržovat přísnější klidový režim, ale i to jsem díky velké podpoře partnera hravě zvládla. Hlavně jsem byla nedočkavá, až „je“ konečně uvidím. A jak to dopadlo? Z výsledku jsem byla ohromena. Byl to absolutně úžasný pohled.
 
Díky augmentaci prsou se cítím být opravdovou ženou. Najednou si připadám mnohem přitažlivěji, sebevědoměji i spokojeněji. Každý pohled na sebe sama si velmi užívám – je to až nepopsatelné! A abych pravdu řekla – už vyhlížím letní dny, kdy budu moci novým prsům přizpůsobit také oblečení. Za to vše patří velké díky zlatým ručičkám pana doktora Horyny a týmu lidí, kteří o mně v MEDICOM Clinic pečovali. Podobně přátelské prostředí se totiž málokdy vidí.

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Paní Lenka u nás podstoupila zvětšení prsou pomocí implantátů o velikostech vpravo 320cc a vlevo 285cc. Rozhodl jsem se pro tento rozdíl v implantátech, abych dokorigoval přítomnou předoperační asymetrii. Velikosti jsem doporučil také pro to, aby výsledný efekt působil co nejpřirozeněji a korespondoval s její štíhlou postavou. Respektoval jsem i přaní klientky o očekávané velikosti. Operace proběhla bez komplikací, hojení také. S výsledkem jsme oba velmi spokojeni.

Prim. MUDr. Pavel Horyna
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642