Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Má prsa
vypadají
neskutečně přirozeně

Paní Zuzana, 33 

Kompozitní augmentace prsou

Jako dítě jsem podstoupila operaci vrozené vady hrudníku, kterou se částečně podařilo odstranit. Nikdy jsem neměla úplně velká prsa, ale smířila jsem se s tím, že to zkrátka nezměním. Zlomovým bodem byl okamžik, kdy jsem po 18 měsících přestala kojit dceru a realita byla taková, že mi žádná prsa nezůstala. Kromě propadlého hrudníku jsem teď navíc měla i hrudník plochý. Proto jsem se rozhodla už na nic nečekat. 

Na úvodní konzultaci na klinice MEDICOM Clinic mě přivítal pan doktor MUDr. Petros Christodoulou. Než jsem na konzultaci dorazila, mísila se ve mně nervozita s nadšením. Ale pan doktor byl velmi sympatický a nervozita mě brzy opustila. Od první chvíle jsem věděla, že jsem ve správných rukách.  

Jako první ho zajímalo, jaká prsa bych si přála. Zeptal se, zda se aktivně věnuji nějakému sportu, a samozřejmě chtěl znát podrobnosti mé operace z dětství. Poté mi srozumitelně vysvětlil všechny možnosti a společně jsme vybrali tu, která pro mě byla nejlepší. 
Pro kompozitní augmentaci jsem se rozhodla společně s panem doktorem. Pouze vložení implantátu by v mém případě totiž nestačilo. Pro optimální výsledek bylo potřeba doplnit jej o vlastní tuk. 

„Všechno bylo v pořádku.“ 

Zákrok jsem podstoupila na konci loňského léta. Bezprostředně po operaci jsem se cítila lehce zmatená kvůli narkóze. Pak už jsem jen byla zvědavá na výsledek. 

Také prostředí kliniky bylo velmi příjemné. Personál se ke mně choval skvěle a byl mi ve všem nápomocný. I rekonvalescence probíhala nad očekávání dobře. Před zákrokem jsem měla obavy z pooperačních bolestí, ale nakonec bylo všechno v pořádku. 
A výsledek? Zákrok má očekávání naprosto překonal! Vůbec jsem netušila, co je možné a čeho může pan doktor dosáhnout. I v mém okolí se vyskytují pouze pozitivní reakce a každý práci pana doktora chválí. Hodně lidí se shodlo, že prsa vypadají neskutečně přirozeně a že jsem se rozhodla pro správnou věc. 

„Už bych tolik neváhala.“ 

Osobně jsem neskutečně šťastná. Po operaci jsem se nemohla dočkat prvního léta a dovolené. Poprvé v životě jsem se těšila na nákup nových plavek. O dalším zákroku zatím nepřemýšlím, ale nikdy neříkám, že se to nemůže do budoucna změnit. Rozhodně bych ale neváhala tolik jako teď. 
Ženám, které přemýšlejí nad stejným zákrokem, chci vzkázat, ať nikoho neposlouchají a rozhodují se hlavně podle svého uvážení. Za mě bylo podstoupení zákroku jedním z nejlepších rozhodnutí, které jsem ve svém životě mohla udělat. 

Slovo lékaře

MUDr. Petros Christodoulou

Paní Zuzana za mnou přišla se žádostí o řešení vzhledu jejího hrudníku. Trápilo ji malé poprsí, které po dvou těhotenstvích a kojení ztratilo svůj objem, ale především hlavně propadlý hrudník. Jako dítě sice podstoupila operaci vrozené vady hrudníku, kterou se podařilo odstranit jen částečně. Pro nejlepší efekt jsem zvolil kompozitní augmentaci implantátem s extra vysokým profilem vel. 305ml. s následnou korekcí propadlého hrudníku pomocí transplantace tuku, který jsem odebral z oblasti boků. Výsledkem operace je optimální, přirozený a diskrétní vzhled poprsí i velká spokojenost klientky, za což jsem samozřejmě moc rád. 

MUDr. Petros Christodoulou
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642