Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Jsem šťastná za
čelo bez
mráčků

Martina Gavriely, moderátorka a modelka

Ošetření vrásek botulotoxinem

Vrásky na čele a mezi obočím, na tzv. gabele, mi přidávaly roky. Navíc jsem kvůli nim působila tak nějak smutněji. Rozhodla jsem se proto svou tvář trochu omladit. Chtěla jsem vypadat svěže a cítit se lépe i vedle svého mladšího přítele. Ošetření vrásek botulotoxinem se mi pro tyhle účely jevilo jako ideální.

Aplikaci botulotoxinu jsem podstoupila v MEDICOM Clinic. Samotná procedura trvala jen pár minut. Přiznávám, vpichy tenkou jehličkou do čela mi sice byly trochu nepříjemné, ale jak se říká: Pro krásu se musí trochu trpět. Těch pár minut tichého fňukání mi navíc vynahradil perfektní výsledek ošetření – čelo mám teď bez mráčků, přitom vypadám přirozeně. Efekt botulotoxinu mě přesvědčil, a tak dnes chodím na proceduru pravidelně.
 

Slovo lékaře

MUDr. Michal Puls, CSc.

Botulotoxin se tenkou jehličkou vpraví pod kůži, kde na čas znehybní mimické svaly.  Ošetření probíhá ambulantně a navíc velmi rychle. Po proceduře se svaly opět navracejí k plné činnosti po 3–5 měsících. S každou další aplikací se však účinnost látky prodlužuje. Pleť se botulotoxinem vyhladí za 3–7 dní, plný efekt se dostaví do 2 týdnů. Ihned po aplikaci botulotoxinu se může na pleti objevit zarudnutí nebo mírný otok. Obojí ale tak do hodiny zmizí a lze snadno zamaskovat make-upem.

 

MUDr. Michal Puls, CSc.
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642