Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Fotorejuvenace IPL pro mladistvou pleť

Efektivně řeší pigmentové skvrny, akné a další nedokonalosti pleti

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Fotorejuvenace 
řeší mnoho problémů současně

Omlazuje a sjednocuje barevný tón pleti

Technologie 
využívá až třikrát více energie

Zlepšení již po jednom až dvou ošetřeních
 

Léčí 
rosaceu a zmírňuje akné

Pomáhá při zánětlivých stavech pokožky

Inovativní, 
rychlé a bezpečné ošetření

Rekonvalescence jen s minimem omezení

Ošetření pomocí intenzivního pulzního světla (IPL) nové generace nabízí účinné omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu nebo rukou. Inovativní technologie oproti svým předchůdcům, u kterých byl efekt patrný po několika návštěvách, přístroj využívá intenzivních vlnových délek 500 až 600 nm. Během procedury tak působí až třikrát více energie IPL. Pokožka získává mladistvý a zdravý vzhled již po prvním až dvou ošetřeních, která jsou navíc ještě příjemnější díky okamžitému chlazení pokožky.

Pulzní světlo řeší

IPL má v dermatologii široké uplatněn

Ošetření zlepšuje celkovou kondici a vzhled pleti klientů všech věkových kategorií. Přestože se jedná o neinvazivní metodu, pulzní světlo proniká hluboko do pokožky, kde nastartuje tvorbu kolagenu v podkoží. Tím se pokožka stává pružnější a pevnější. Již po prvním ošetření mizí pigmentové a stařecké skvrny, zlepšuje se stav jizviček po akné a sjednocují se barevné nerovnosti.

Velmi úspěšně si poradí s růžovkou (rosaceou) a dalšími typy začervenání. Uklidňuje zánětlivé aknózní stavy pokožky, kdy přispívá k rychlejšímu hojení a regeneraci pleti.      
 
Výhodou je také šetrnost k pokožce, která po ošetření výrazně nezčervená, ani se neoloupe, jako například po laserových procedurách. Efekt fotorejuvenace přitom přetrvá déle než 12 měsíců.

Jak ošetření Lumecca probíhá

Alespoň čtyři týdny před ošetřením chraňte dané místo před intenzivními slunečními paprsky a používejte krém s vysokým ochranným faktorem. Vynechte také solárium.

Pro maximální pohodlí ošetřujeme v leže nebo v sedě. Pleť musí být dokonale čistá. Poté je na ošetřovanou partii nanesen chladivý gel, který zajistí komfortní průběh. Intenzitu IPL lékař nastavuje individuálně podle typu pleti a také s ohledem na požadovaný výsledek.  
Samotný zákrok pak zabere zhruba 45 minut. Při rekonvalescenci u pigmentu nastává proces vysrážení a odlupování, které může trvat až 10 dní.

Jak se o pleť starat po ošetření Lumecca

Bezprostředně po ošetření může být patrné jemné začervenání. Rychlejšímu hojení napomáhá Bepanthen.
Po dobu čtyř týdnů je důležité chránit svou pokožku krémem s vysokým faktorem SPF a vyhnout se přímému slunečnímu záření. Během této doby je doporučeno vynechat solária i návštěvu sauny.      
Doporučujeme vynechat používání dekorativní kosmetiky po dobu 48 hodin po ošetření.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Katarína Třísková

Pulsní světlo si umí poradit s pigmentovými skvrnami i začervenáním obličeje. Pulsní světlo je oproti ošetření CO2 laserem nebo resurfacingu šetrnější – při hojení se netvoří stroupky.

Náš tým

Cena Fotorejuvenace IPL

Cena se odvíjí od velikosti ošetřované lokality. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotné dermatologické ošetření 
  • Případné kontroly po ošetření

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Paní doktorku Majerovou mi doporučila má kosmetička a jsem moc spokojená. Její přístup je opravdu super. Určitě služeb kliniky opět využiji.

Daninka lov, Firmy.cz

Úplne úžasný výsledok. Som 3 týždne po a jazvy sú skoro neviditeľne a práca doktora Pachmana odvedená na 1.

koubeles, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak se tato procedura liší od resurfacingu?
Ošetření pulsním světlem je vhodné na pigmentové skvrny (melasma). Pulsní světlo totiž neporuší povrch kůže, je k pokožce šetrnější a ihned po něm lze aplikovat make-up. Neřeší nerovnosti kůže a nepracuje v hloubce. Proto po něm ale nehrozí ani žádné krvácení nebo zanesení infekce a po ošetření jdete rovnou domů.
Jaké jsou další možnosti omlazení pokožky?
Na klinice se nám osvědčuje například mezoterapie nebo plazmaterapie – omlazení buněk vlastní krevní plazmou. A existují také další možnosti. Nejlepší je poradit se o všem přímo s lékařem a společně vybrat tu nejlepší variantu.
Jaký je rozdíl mezi ošetřením pulsním světlem a ošetřením CO2 laserem?
CO2 laser je tzv. ablativní typ laseru. Do kůže dělá jakési malé dírky (micro termal zones = MZT), které se při hojení vyplňují novou kůží. To vede k omlazení, vypnutí, zabroušení kůže. Jedná se o výraznější způsob omlazení. Hojení se projevuje drobnými stroupky. Pulsní světlo není laser, ale intenzivní pulsní světlo, které neablativně pomáhá odstraňovat pigmenty typu melasmatu, řeší jemné začervenání či žilky a povrchově přispívá k omlazení pleti. IPL se může kombinovat s chemickým peelingem.
Je pulsní světlo vhodné pro odstranění červených rozšířených žilek na tvářích?
K odstranění začervenání pokožky, tváří, krku a dekoltu ano. Pro odstranění jednotlivých žilek však používáme speciální laser Vbeam.
Je ošetření pulsním světlem vhodné na odstranění jizev od akné?
Vhodnost zákroku proberete s lékařem při osobní konzultaci. Nejčastěji se při léčbě jizev uplatňuje chemický peeling, ošetření erbiovým laserem, ošetření CO2 laserem, radiofrekvenční ošetření nebo cévní laser.
Trápí-li mě pigmentové skvrny v obličeji, existují i jiné varianty ošetření než IPL?
Ošetření pigmentových skvrn v oblasti kolem rtů, pod nosem nebo na obličeji lze ošetřit i radiofrekvenčním přístrojem nebo chemickým peelingem. Vhodnost a samotný výběr zákroku proberete s lékařem při osobní konzultaci.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru