Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Ošetření pleti pulsním světlem IPL

Efektivně řeší pigmentové skvrny, akné a další nedokonalosti pleti

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Ambulantní 
ošetření

Za 10 až 45 minut je hotovo

Šetrná 
procedura

Podpoříme přirozené procesy v kůži

Mladší 
vzhled

Nastartujeme tvorbu nového kolagenu

Vhodné 
pro každého

Ošetření pro každý věk a všechny typy pleti

Jak to probíhá?

Trápí vás pigmentové skvrny, akné nebo červené tváře? Intenzivní pulzní světlo IPL s nimi zatočí! Rozstřelí pigment, zatáhne žilky a prohřeje povrchové vrstvy kůže. Vytvoří tak podmínky pro tvorbu nového kolagenu a celkově omladí pleť. Ošetření je neinvazivní – to znamená, že laserové světlo působí jen na povrchu kůže a jejím okolí. Zároveň se ošetřované místo velmi rychle zhojí – bez toho, aby se na kůži tvořily puchýřky. Procedura je vhodná pro ženy i muže v jakémkoliv věku a také pro všechny typy pleti

Pulzní světlo IPL řeší

Ošetření IPL zvládneme během hodiny

Ošetřovanou oblast nejdříve natřeme speciálním světlolomným gelem. Pro větší komfort můžeme na dané místo před procedurou nanést také znecitlivující krém. A jak potom probíhá samotné ošetření? Koncovka přístroje vyzařuje silné světlo, které se na povrchu kůže přeměňuje v teplo. To dále pracuje na odstranění pigmentu, zatažení jemných kapilár a obnově kolagenních vláken. Po proceduře dané místo zklidňujeme chladicími gely. Mírný otok nebo zarudnutí se obvykle spraví během pár hodin. V některých případech je však zapotřebí ošetření pleti zopakovat.

Před i po proceduře se vyhýbejte opalování

  • Alespoň 4 týdny před a 6 týdnů po ošetření chraňte dané místo před intenzivními slunečními paprsky a používejte krém s vysokým ochranným faktorem. Vynechte také solárium.
  • Na ošetření přijďte bez make-upu a líčení, případně vás odlíčíme. 
  • Celková doba hojení je přibližně týden.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Katarína Třísková

Pulsní světlo si umí poradit s pigmentovými skvrnami i začervenáním obličeje. IPL je oproti ošetření CO2 laserem nebo resurfacingu šetrnější – při hojení se netvoří stroupky.

Náš tým

Cena ošetření pulsním světlem IPL

Cena se odvíjí od velikosti ošetřované lokality. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotné dermatologické ošetření 
  • Případné kontroly po ošetření

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 500 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Paní doktorku Majerovou mi doporučila má kosmetička a jsem moc spokojená. Její přístup je opravdu super. Určitě služeb kliniky opět využiji.

Daninka lov, Firmy.cz

Úplne úžasný výsledok. Som 3 týždne po a jazvy sú skoro neviditeľne a práca doktora Pachmana odvedená na 1.

koubeles, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak se tato procedura liší od resurfacingu?
Ošetření pulsním světlem je vhodné na pigmentové skvrny (melasma). IPL totiž neporuší povrch kůže, je k pokožce šetrnější a ihned po něm lze aplikovat make-up. Neřeší nerovnosti kůže a nepracuje v hloubce. Proto po něm ale nehrozí ani žádné krvácení nebo zanesení infekce a po ošetření jdete rovnou domů.
Jaké jsou další možnosti omlazení pokožky?
Na klinice se nám osvědčuje například mezoterapie nebo plazmaterapie – omlazení buněk vlastní krevní plazmou. A existují také další možnosti. Nejlepší je poradit se o všem přímo s lékařem a společně vybrat tu nejlepší variantu.
Jaký je rozdíl mezi ošetřením IPL a ošetřením CO2 laserem?
CO2 laser je tzv. ablativní typ laseru. Do kůže dělá jakési malé dírky (micro termal zones = MZT), které se při hojení vyplňují novou kůží. To vede k omlazení, vypnutí, zabroušení kůže. Jedná se o výraznější způsob omlazení. Hojení se projevuje drobnými stroupky. IPL není laser, ale intenzivní pulsní světlo, které neablativně pomáhá odstraňovat pigmenty typu melasmatu, řeší jemné začervenání či žilky a povrchově přispívá k omlazení pleti. IPL se může kombinovat s chemickým peelingem.
Je IPL vhodné pro odstranění červených rozšířených žilek na tvářích?
K odstranění začervenání pokožky, tváří, krku a dekoltu ano. Pro odstranění jednotlivých žilek však používáme speciální laser Vbeam.
Je ošetření pulsním světlem vhodné na odstranění jizev od akné?
Vhodnost zákroku proberete s lékařem při osobní konzultaci. Nejčastěji se při léčbě jizev uplatňuje chemický peeling, ošetření erbiovým laserem, ošetření CO2 laserem, radiofrekvenční ošetření eMatrix nebo Vbeam laser.
Trápí-li mě pigmentové skvrny v obličeji, existují i jiné varianty ošetření než IPL?
Ošetření pigmentových skvrn v oblasti kolem rtů, pod nosem nebo na obličeji lze ošetřit i radiofrekvenčním přístrojem eMatrix nebo chemickým peelingem. Vhodnost a samotný výběr zákroku proberete s lékařem při osobní konzultaci.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

I díky cookies vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte.
Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.

Více informací OK

Nahoru