Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dobrý den, v jakém cenovém rozmezí se pohybuje liposukce SlimLipo, pokud bych v celkové anestezii chtěla odsát vnitřní a vnější stehna, boky, břicho, záda a paže? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, všem našim klientkám doporučujeme podstoupit liposukci v lokální anestezii. Při lokální anestezii sice lze řešit jen jednu partii, ale jinak má lokální anestezie samé klady - šetrnější zákrok pro Vaše tělo, kratší doba rekonvalescence, daleko lepší výsledek, díky tomu, že na sálku spolupracujete s lékařem, kdykoliv během zákroku si Vás lékař kontroluje a to je důležité zejména při odsávání párových oblastí jako jsou např. boky, zevní stehna, vnitřní stehna ad.
Cena Slim lipo v lokální anestezii je 45.000,-Kč. Pokud byste i nadále trvala na celkové anestezii, najednou můžeme odsávat max. 3 oblasti, cena tohoto zákroku by byla cca 95.000,-Kč. Doporučuji Vám bezplatnou a nezávaznou konzultaci s naší odbornou konzultantkou, která Vám vše o zákroku vysvětlí a doporučí Vám nejvhodnější oblasti k odsátí. Objednat na konzultaci se můžete na našem zákaznickém centru - 800 254 642.

Prim. MUDr. Petr Pachman

Prim. MUDr. Petr Pachman

Plastický chirurg
Primář kliniky MEDICOM Clinic v Brně

Nenašli jste odpověď na svůj problém?

Nerozumíte
lékařským termínům?

Slovníček pojmů