Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

MeDICOM
VITAL SKIN

Balíček ošetření pro výrazné omlazení obličeje

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Komplexní 
omlazení obličeje

Kombinace síly několika vysoce účinných metod

Výrazný 
efekt

Pružnější pokožka, zpevněné kontury obličeje a sjednocení tónu pleti

Časová 
nenáročnost

Během dvou návštěv absolvujete hned několik ošetření

Velmi 
krátká rekonvalescence

Všechny tyto ošetření nevyžadují téměř žádnou rekonvalescenci

Balíček ošetření Vital Skin kombinuje sílu několika metod a zajišťuje tak komplexní omlazení obličeje. Výrazný efekt je určený zejména pro ženy nad 40 let, které preferují neinvazivní metody. Několika bezbolestnými a vysoce účinnými procedurami dosáhneme pružnější pokožky a viditelného zpevnění kontur obličeje, nastartujeme tvorbu kolagenu a elastinu, zredukujeme pigmentové skvrny a sjednotíme tón pleti

Výhodou balíčku je jeho časová nenáročnost. Během dvou návštěv absolvujete hned několik ošetření, jejichž účinky se vzájemně podporují. Procedura navíc nevyžaduje téměř žádnou rekonvalescenci.

Jak to probíhá?

Balíček se skládá ze dvou kroků pro radikální omlazení obličeje.

1. krok

2. krok
  • Ošetření krku
  • Mezoterapie

Zjistěte více o jednotlivých ošetřeních

Ošestření obličeje

 
Kompletní platforma je nejnovější technologií v oblasti estetické medicíny. Ošetření kombinuje intenzivní pulzní světlo s účinky bipolární radiofrekvence – pracuje tedy nejen na povrchu, ale i v hlubších vrstvách pleti. Úspěšně redukuje vrásky, zlepšuje kontury, zpevňuje pokožku, sjednocuje barevný tón pleti a poradí si i s pigmentovými skvrnami nebo cévními lézemi. Je vhodné k omlazení obličeje s jakýmkoliv fototypem.

Ošetření podbradku
Pokrokový ultrazvukový přístroj se postará o výrazný liftingový efekt a redukci vrásek. Ultrazvuk proniká hluboko do podkoží, kde prohřívá tkáň a pomáhá nastartovat produkci kolagenu. První účinky jsou viditelné hned po ošetření, nejvýraznější efekt omlazení se dostaví do dvou měsíců a trvá až dva roky.

Ošetření krku
Pulzy radiofrekvenční energie dokážeme ošetřit jemnou pokožku krku. Procedura si poradí s jemnými vráskami, pigmentovými skvrnami i s jizvičkami po akné. Jedná se o bezpečné, neinvazivní, ale účinné ošetření, které se používá k celkovému omlazení pleti. Je vhodné pro všechny typy pokožky.

Mezoterapie

Při této populární miniinvazivní metodě využíváme speciálně upravenou kyselinu hyaluronovou, která zajišťuje silnou hydrataci pokožky. Ta se odvděčí mladistvým, odpočinutým dojmem. Další cennou složkou je calcium hydroxyapatid, takzvaný tekutý lifting zpevňující podkoží obličeje, krku a dekoltu.
 
Pro dokonalé omlazení obličeje a prevenci tvorby nových vrásek doporučují naši dermatologové podstoupit ošetření MEDICOM Vital Skin jednou ročně, a to na podzim nebo v zimě.
 
Objednejte se na nezávaznou konzultaci.
 

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Markéta Majerová

Komplexní balíček rejuvenačních ošetření jsem sestavila po letech zkušeností a skvělých výsledků. Kromě tváře omlazujeme a konturujeme také mnohdy opomíjené partie krku a podbradku. Kombinace zákroků klientkám navíc šetří čas

Náš tým

Cena balíčku Vital Skin

Cena konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotné dermatologické ošetření
  • Případné kontroly po ošetření

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

K MUDr. Majerové docházím již několik let, díky jejím zkušenostem při zákrocích a schopnosti posoudit, jakým způsobem mi pomoci ve snaze "omladit" obličej, se cítím mnohem lépe. MUDr. Majerová má velmi dobrý přístup, je milá, profesionální, rovněž tak zdravotnický personál, který s ní spolupracuje, je na výborné úrovni. Vřele ji doporučuji.

Mavin, Estheticon.cz

Klinika super, moc ochotné a příjemné sestřičky, můžu jen doporučít. Všechny, co váháte, nebo přemýšlíte o výběru kliniky, tak určitě navštivte kliniku MEDICOM Clinic v Brně, vše Vám tam ochotně vysvětlí a poradí.

Luciáš, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru