Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nová prsa

mi přinesla větší

radost ze života

Zvětšení prsou s implantáty

Vždycky jsem měla menší prsa, která se k mé vysoké postavě a širokému hrudníku příliš nehodila. Po každém porodu se mi ňadra sice trochu zvětšila, ale bohužel jen na chvíli. Když mi po odkojení druhého dítěte nezbyla už prsa skoro žádná, začala jsem toužit po jejich zvětšení pomocí plastické operace.

Manžel věděl, že mě velikost prsou trápí už od puberty. V rozhodnutí podstoupit zákrok mě proto jedině podporoval a po celou dobu mi byl velkou oporou. Štěstí jsem měla i na kliniku, kterou jsem si vybrala. V MEDICOM Clinic jsem se totiž setkala s velmi příjemným personálem v čele s laskavým panem doktorem – ten mi vše o zákroku předem řekl, takže ze mě veškeré obavy rychle spadly. 

Vím, že mi operace moc pomohla nejen vizuálně, ale také po psychické stránce. Dřív jsem se ve svém těle vůbec necítila dobře, ale to už naštěstí neplatí. Na nějakou dobu po zákroku jsem sice musela oželet svou nejoblíbenější činnost, tedy tancování, ale stálo to za to. Mám pocit, že dnes tančím lépe než dřív. S mnohem větší radostí a nasazením! 

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Petr Pachman

Paní Kateřina k nám přišla s přáním vyplnění poprsí a zvýraznění dekoltu. Vzhledem k její výšce, šířce hrudníku a sportovnímu založení jsem zvolil kulaté implantáty velikosti 360 ml a vložil je pod velký prsní sval. Operace probíhala v celkové anestezii a trvala asi hodinu. Hojení po operaci bylo bez problémů. Nepatrné jizvy vedou v podprsní rýze. Výsledkem operace je optimální, přirozený a diskrétní vzhled poprsí i velká spokojenost klientky, za což jsem samozřejmě moc rád.

Prim. MUDr. Petr Pachman
Plastický chirurg

Předchozí

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642