Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Cítím se
jako
znovuzrozená JÁ

Paní Sandra, 25

Zvětšení prsou s implantáty včetně modelace

Se svým poprsím jsem byla před založením rodiny velmi spokojená. Dva roky kojení mé dcerky si ale bohužel vybraly svou daň. Z krásných velkých ňader mi zbyly doslova jen dva prázdné „pytlíky”. Pro mé sebevědomí to byla velká rána. Uvědomila jsem si, že pokud se mám zase cítit dobře, plastická operace je jediné řešení. 
Stav mých prsou po ukončení kojení mě velmi trápil. Styděla jsem se sama před sebou. I před manželem, který mě stále ujišťoval, že mu připadám krásná, že mu to nevadí. Ačkoliv jsem si vážila jeho podpory, já sama jsem se potřebovala cítit dobře. Tehdy jsem si poprvé uvědomila, že potřebuji pomoci. Rozhodla jsem se proto prakticky okamžitě. 
První konzultace v MEDICOM Clinic jsem se nemohla dočkat. I když jsem stydlivá a ani u bazénu mě nikdo neuvidí „nahoře bez”, při setkání s panem doktorem MUDr. Pavlem Horynou ze mě stres opadnul. Měla jsem radost, že mi augmentaci prsou posvětil, a těšila se, až nastane můj den D. 

„Byl to obrovský šok.“ 

Den před zákrokem na mě nervozita přece jen dolehla. Dělalo se mi nevolno, které se střídalo se stavy euforie, že už je to téměř tady. Po probuzení z anestezie mě pak čekal šok v dobrém slova smyslu. Hezky si spíte, z ničeho nic se vzbudíte a najednou vám to všechno dojde: „Ha! Jsou tam!” 
Operaci samotnou prožívá každý jinak. Já musím přiznat, že jsem se po zákroku moc dobře necítila. Byla jsem slabá, těžko se mi dýchalo a prsa mě bolela. Byla jsem proto ráda, že se můžu těšit na to kouzlo, které pan doktor vytvořil. 
Velmi jsem také ocenila příjemné prostředí kliniky, kde jsem se cítila skvěle, úplně jako v pokojíčku. V pokoji, který jsem měla sama pro sebe, jsem měla klid na to, abych se s novým zážitkem vypořádala. Byla jsem šťastná, že jsem všechno zvládla. Rozhodně to totiž stálo za to. Cítím se jako znovuzrozená JÁ. 

„Narostlo mi zdravé sebevědomí.“ 

Z výsledku zákroku jsem byla a stále jsem nadšená. Při každém pohledu do zrcadla si pomyslím, že snad ani není možné, jak nádherná prsa mám. Kdybych se měla znovu rozhodnout, nezaváhala bych ani na vteřinu. Dnes mohu nosit oblečení, jaké jsem nikdy předtím nemohla. Narostlo mi zdravé sebevědomí a cítím se přitažlivá. Jsem šťastná a vděčná za to, jaké možnosti máme a že mohu být zase sama sebou.  
I mé kamarádky hodnotily výsledek jen a jen pozitivně. Nejraději by prý šly na operaci také. Jsem ráda, že jsem si vrátila to, co jsem obětovala své milované dcerce. 
Všem maminkám, slečnám a ženám chci proto vzkázat: „Nestyďte se.” Ať je váš příběh a vaše cesta jakákoliv, pokud vám má operace pomoci, neváhejte. (Prosím toto vypíchnout mezi odstavci, jak míváme ty zajímavé „nadpisy“, „citace“) 
Vždy se rozhodujte jen podle sebe, ne podle toho, co říkají ostatní. Za sebe mohu potvrdit, že to bylo nejlepší rozhodnutí, jaké jsem pro sebe samu mohla udělat. Pokud v budoucnu budu potřebovat například modelaci prsou po druhém dítěti, ráda se s panem doktorem Horynou znovu potkám. 
 

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Paní Sandra se na mne obrátila s prosbou o řešení prázdného a povislého poprsí po těhotenství a kojení. Domluvili jsme se na doplnění objemu pomocí prsních implantátů o  objemu 400cc, a  současně jsem zvažoval doplnit zákrok menší modelací prsou. Prsy byly po vložení implantátů  vybraného objemu symetrické a pevné, tedy modelaci nebylo nakonec  potřeba provádět. O to více byla klientka spokojená. Rekonvalescence proběhla bez potíží a s finálním výsledkem jsme oba velmi spokojeni.

Prim. MUDr. Pavel Horyna
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642