Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce mi

vrátila mou

dřívější postavu

Ultrazvuková liposukce

Vždycky jsem byla sportovně založená a měla hezkou postavu. Před pár lety jsem ale musela ze zdravotních důvodů se sportem přestat. Od té doby šla moje váha nahoru... Pracuji jako fyzioterapeutka. S pacienty občas cvičím a necítila jsem se před nimi dobře. Chtěla jsem vypadat zase jako dřív, a tak jsem se nakonec rozhodla podstoupit liposukci.

Problém mi dělal nerovnoměrně uložený tuk hned ve třech partiích – v oblasti břicha, na bocích a na vnějších stehnech. Na konzultaci před zákrokem mi v MEDICOM Clinic doporučili ultrazvukovou liposukci a já ráda souhlasila. Metoda je prý k tělu podstatně šetrnější než klasická tumescentní liposukce. Kůže se vám po zákroku snadněji přihojí k podkoží a nezůstává povislá. Zákrok sliboval i kratší dobu rekonvalescence a méně modřin či otoků, takže nebylo nad čím váhat.

První týden po operaci byl trochu krušnější. Místa, ze kterých mi byl tuk kanylkami odsáván, byla bolavá a citlivá. S tím jsem ale počítala, určitě se to dalo vydržet. A z výsledku, který se dostavil přibližně po dvou měsících, jsem navíc nadšená! Stálo to za to. Koneckonců všechny moje kamarádky mi nové tělo v dobrém závidí. Chystají se na liposukci taky! Mám užší pas a štíhlejší bříško, takže si teď kupuji o velikost menší džíny. Řekněte, jakou z nás by to nepotěšilo? Jsem vážně spokojená a vřele doporučuji!

Slovo lékaře

MUDr. Michal Puls, CSc.

Paní Lada u nás podstoupila ultrazvukovou liposukci – velmi účinnou a šetrnou liposukční metodu. Zákrok jsme provedli v celkové anestezii, jelikož jsme odsávali tři oblasti najednou – břicho, boky a zevní stehna. Ultrazvuková liposukce je unikátní v tom, že se oblasti nejdříve projedou ultrazvukovou kanylou. Působením ultrazvuku se pak tukové buňky rozpouštějí. Zákrokem se nenarušují okolní tkáně, odsává se čistý tuk. Klientce jsme odsáli asi 2,5 l tuku. Výsledek jsme mohli pozorovat už po 8 týdnech.
 

MUDr. Michal Puls, CSc.
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642