Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

MEDICOM Clinic

Odstranění tetování

Zbavte se nepovedé tetováže či permanentního make-upu laserem

Nelíbí se vám vaše tetování nebo permanentní make-up? Někdy se tatérovi dílo nepovede, jindy se prostě v životě posunete dál. Tetování nemusí nutně znamenat omyl, kterého budete po zbytek života litovat. Na naší pražské i brněnské klinice si za pomoci laseru poradíme téměř se všemi druhy nechtěné tetováže. Zkušený personál zde pracuje s nejvýkonnějším laserem na trhu.
 

Odstranění tetování vyřeší 

Odstranění tetování laserem
Odstraní různé typy nepovedeného tetování i permanentní make-up

Objednejte se na konzultaci s dermatologem. Společně vyberete nejvhodnější typ ošetření.

Fotky před a po

Zobrazit celou galerii

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Zapomeňte na zastaralé metody, jako je například seškrabování, broušení nebo dokonce odstranění pomocí skalpelu. Laser je k tělu šetrnější a umožňuje ošetřit kůži tak, aby tetování pokud možno nezanechalo žádné stopy. Energii laserového paprsku volí lékař tak, aby se na kůži po ošetření netvořily jizvy.

Obrňte se však trpělivostí, kompletní odstranění tetování není otázkou jednoho sezení. Tetování mizí postupně, pigmentace se totiž nachází v několika vrstvách pod sebou. Počet sezení se proto odvíjí od množství pigmentu pod kůží, velikosti tetování, jeho stáří i kvality. Průměrně je třeba 3–8 sezení v intervalu 3 týdnů až jednoho měsíce.
 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642