Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Laserová liposukce

Populární metoda s efektem zpevnění pokožky a rychlým zotavením

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Šetrná 
a bezpečná metoda

Laser cílí výhradně na tukovou tkáň

Okamžité 
zpevnění pokožky

Výhoda oproti tumescentní liposukci

Bezbolestný 
zákrok

Lokální anestezie znecitliví celou odsávanou oblast

Rychlé 
zotavení

Žádná nebo minimální tvorba otoků a modřin

Jak to probíhá?

Dodržujete správnou životosprávu, pravidelně cvičíte, ale pořád se nemůžete zbavit většího bříška, boků nebo silnějších stehen? Laserová liposukce vás nežádoucího tuku zbaví rychle, šetrně a v jakékoliv partii těla. Samotný zákrok je díky použití lokální anestezie bezbolestný, klienti si chválí nulovou nebo skutečně minimální tvorbu otoků a modřin a krátkou dobu zotavení.

Laserová liposukce účinně zeštíhluje:
  • větší problémové partie – břicho, stehna, boky
  • menší oblasti na těle – paže, kolena či podbradek 
Metoda se pyšní americkou certifikací FDA, jejíž získání je podmíněno dlouhodobými klinickými studiemi.

Šetrný a bezpečný způsob formování postavy

K odstranění nežádoucích tukových buněk využívá přístroj unikátní laserovou technologii. Laserové vlákno, které prostupuje mikrokanylou, dovede zacílit výhradně na tukové buňky. Nervová zakončení a cévy tak zůstávají zcela nepoškozeny.

Bezbolestný zákrok a rychlé zotavení

Laserová liposukce se vzhledem ke snaze o precizní provedení, maximální efektivitu zákroku a podstatně kratší dobu rekonvalescence provádí především v lokální anestezii. Samotný zákrok je bezbolestný, jen napouštění lokální anestezie může být trochu nepříjemné. Jakmile začne roztok působit, znecitliví celou odsávanou oblast a následné odsávání nebolí. 

Zeštíhluje a zpevňuje zároveň

Tento typ liposukce nejen efektivně zeštíhluje danou oblast na těle, ale v místě odsátí tuku zároveň viditelně zpevňuje a vypíná pokožku. Zásluhou laserového vlákna se totiž kůže ihned po zákroku sama vtáhne a přirozeně se přihojí v podkoží. To je velký rozdíl oproti klasické tumescentní liposukci, která nemá přímý účinek na kontrakci kůže, a tak může pokožka zůstat po zákroku povolená a ochablá.
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Šetrná a bezpečná laserová metoda odsátí tuku, díky tumescentnímu roztoku navíc téměř bezbolestná. Po zákroku se klienti velmi rychle vracejí k běžným aktivitám.

Náš tým

Cena laserové liposukce

Cena se odvíjí od zvolené anestezie a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace zákroku, na které klientům individuálně doporučíme vhodnou liposukční metodu. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Díky profesionálnímu přístupu pana doktora MUDr. Horyny a jeho asistentky jsem neměla při zákroku žádné obavy a cítila jsem se v pohodě. Překvapila mě důslednost pana doktora, který by nedopustil, aby zákrok nebyl dokonalý! Děkuji moc, jsem velice spokojená.

M. OK, Estheticon.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Je liposukce bolestivá?
Zákrok je díky tumescentnímu roztoku zcela bezbolestný. Na začátku klienti obvykle cítí jen samotné napouštění roztoku do podkoží, ve fázi odsávání tuku je již vše znecitlivěné a klienti necítí vůbec nic. Anestetikum v podkoží účinkuje ještě několik hodin po operaci.
Proč se při každé invazivní liposukci ošetřovaná oblast napouští roztokem?
Tumescentní roztok je směsí adrenalinu a anestetika. Díky adrenalinu nedochází při zákroku ke ztrátě krve a díky anestetiku je liposukce téměř bezbolestná. Většina roztoku se při zákroku spolu s tukem odsaje, zbytek se sám vyloučí v prvních dnech po liposukci.
Kolik kilogramů tuku lze odsát najednou při jedné operaci?
Množství odsátého tuku se neurčuje na kilogramy, ale na mililitry. Závisí na celkové hmotnosti klienta a velikosti problematické partie. Při zákroku se vždy snažíme odstranit maximum podkožního tuku.
Zůstávají po liposukci jizvy?
Po liposukci budete mít zhruba 0,5cm jizvičky, které se nešijí, pouze se překrývají náplastí a do jednoho roku od ošetření zcela splynou s kůží.
Proč se upřednostňuje liposukce v lokální anestezii před anestezií celkovou?
Při liposukci v lokální anestezii dojde k znecitlivění jen problematické oblasti. Klient je v průběhu zákroku plně při vědomí a může s lékařem komunikovat a spolupracovat. Lékař si může klienta dobře napolohovat nebo třeba postavit, aby zhodnotil výsledek odsátí tuku. Po lokální anestezii navíc není nutná hospitalizace na klinice a rekonvalescence po zákroku je celkově kratší.
Proč se po liposukci musí nosit kompresivní prádlo?
Kompresivní prádlo slouží jako bandáž, která napomáhá správnému hojení a snížení pooperačního otoku. Elastické prádlo stáhne ošetřovanou oblast a sníží bolest ve fázi hojení po zákroku, navíc pomůže k lepšímu a rychlejšímu přihojení kůže k podkoží – podpoří tedy i celkové zpevnění oblasti po liposukci.
Může se tuk do odsáté oblasti časem zase vrátit?
Nejen po liposukci je samozřejmě důležité hlídat si energetický příjem a výdej. Metabolismus v těle zůstává po zákroku stejný jako před zákrokem. Pokud bude energetický příjem vyšší, začne se však tuk ukládat prioritně do míst, kde liposukce provedena nebyla. Například po liposukci břicha se tuk může více ukládat do boků apod. Liposukcí se v problematické oblasti zredukuje počet tukových buněk, nicméně jejich určitý počet musí v oblasti zůstat, aby byla postava symetrická.
Za jak dlouho po zákroku lze cvičit?
Po liposukci se doporučuje nejméně na dva týdny až měsíc omezit fyzickou aktivitu.
Lze provést liposukci pokud je užíván lék na ředění krve?
Užívání léku na ředění krve je bohužel kontraindikací k zákroku. Tento lék se nesmí užívat již týden před plánovaným zákrokem. Záleží tak na Vašem hematologovi, zda povolí vysazení tohoto léku alespoň na 14 dní (týden před zákrokem a týden po zákroku), aniž by Vás to ohrozilo. 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru