Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce prospěla
mému tělu i
sebevědomí

Paní Ivana, 28

Laserová liposukce

Vždycky jsem si přála mít velkou rodinu a to se mi splnilo. Stala jsem se maminkou třech dětí. Těhotenství a porody ale moje břicho značně poznamenaly. Hlavně tedy druhý porod – dvojčátka přišla na svět nakonec až císařským řezem. Po jejich narození jsem měla na váze o 18 kg víc. Poměrně rychle jsem se dostala zpátky na svou původní váhu, ale povolené břicho mi už zůstalo. Vůbec mi nešlo vycvičit.

Snažila jsem se vypouklé bříško maskovat oblečením, ale ne vždy se mi to povedlo. Měla jsem problém svléknout se do spodního prádla nebo do plavek a strašně jsem se styděla i před svým partnerem. Nakonec jsem si řekla, že se už nechci dál takhle trápit, vnitřně se užírat. Rozhodla jsem se podstoupit liposukci, dala na doporučení a vybrala si MEDICOM Clinic.

Na klinice na mě všichni byli moc hodní a z práce pana doktora jsem byla nadšená. Tak dobrý výsledek jsem po pravdě snad ani nečekala! Pan doktor mě také upozornil, že tak první 2–3 dny po zákroku budou krušnější. Ale já? Už druhý den jsem mohla normálně fungovat a starat se o děti. Liposukce prospěla nejen mému tělu, ale hlavně i mému sebevědomí. Cítím se teď jako úplně jiný člověk a panu doktorovi i všem na klinice jsem za tenhle krásný pocit upřímně vděčná.
 

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Petr Pachman

Paní Ivana k nám přišla s přáním odsátí tuku z břicha. Zvolili jsme metodu invazivní tumescentní liposukce s použitím laserového paprsku. Oproti jiným metodám je tato liposukce šetrnější. Její výhodou je rychlejší rekonvalescence, snížený výskyt otoků i modřin a zejména zpevnění kůže v odsávané oblasti. Celkem jsem klientce odsál zhruba 550 ml tuku. Efekt liposukce je velmi zdařilý a pěkný.

Prim. MUDr. Petr Pachman
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642