Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Invazivní a neinvazivní omlazení pleti – rejuvenace

Jednotlivé typy ošetření určené k efektivnímu omlazení vaší pleti

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Široká 
škála omlazujících ošetření

Invazivní i neinvazivní procedury

Jistota 
profesionální péče

Společně s dermatologem vyberete nejvhodnější ošetření

Nadstandardní 
péče lékařů

Dermatologové ochotni kdykoliv poradit osobně nebo po telefonu

Důvěryhodnost 
a serióznost

Klinika s uznávanými profesionály v oboru a desetiletou historií

Jak to probíhá?

Působí vaše pleť unaveně, mdle a povadle, rychle na ní přibývá vrásek, anebo vás trápí jiné drobné vady na kráse – například pigmentové skvrny či jizvičky po akné? Navraťte své pleti jiskru, kterou postupem času přirozeně ztrácí. Jak? Vyzkoušejte některé z mnoha rejuvenačních ošetření pleti. Invazivní i neinvazivní dermatologické procedury účinně zpomalují projevy stárnutí pokožky. Vaší pleti navrátí vitalitu, svěžest a zároveň vám dodají i větší pocit sebedůvěry a radosti ze života. 

Ablativní versus neablativní metody

Ablace znamená odstranění svrchní části kožního povrchu. Na naší klinice nabízíme invazivní (ablativní) i neinvazivní (neablativní) typy ošetření určené k efektivnímu omlazení pleti, tedy k rejuvenaci. Jaký je mezi nimi rozdíl? Při invazivních procedurách se pokožka hojí stroupky, ošetření tedy vyhlazuje i povrch kůže. Oproti tomu při neinvazivní dermatologické proceduře k narušení povrchu kůže nedochází. Po ošetření tedy budete mít pokožku lehce začervenalou, bez stroupků. Kromě invazivních a neinvazivních metod pak existují i procedury pohybující se mezi těmito dvěma hranicemi – tzv. semiinvazivní ošetření.

Rejuvenace řeší

Jakými přístroji rejuvenaci (omlazení) pleti provádíme:

Invazivní (ablativní)CO2 laser nebo erbiový laser
Semiinvazivní (sublativní)radiofrekvence přístrojem
Neinvazivní (neablativní) – intenzivní pulzní světlo, cévní laser, Ultrazvuková terapie, Komplexní systém (ošetření pulsním světlem + neinvazivní radiofrekvence)

Při rejuvenačním ošetření prohříváme podkoží

K rejuvenaci tedy využíváme různé druhy přístrojů. Lasery, radiofrekvence, pulzní světlo nebo ultrazvuk. Při rejuvenaci dochází k prohřátí podkoží, čímž se stáhnou stará kolagenová vlákna a s časovým odstupem (proces trvá okolo 6 týdnů) se začnou vytvářet vlákna nová – pokožka se vypíná a zpevňuje. Efekt ošetření proto vždy posuzujeme s odstupem nejméně několika týdnů. Po ošetření doporučujeme pleť mazat hojivými krémy – např. Bepanthen.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Markéta Majerová

Pro omlazení pleti využíváme na klinice řadu přístrojů, které se od sebe liší typem záření a intenzitou, jakou pronikají do kůže. Vhodné ošetření vybíráme společně s klientem.

Náš tým

říkají o nás

Mohu jen doporučit! Od první chvíle jsem věděla, že jsem ve správných rukou.

Tereza Jandová, Facebook

Chválím pana doktora Michala Pulse, klinika MEDICOM Clinic Praha. Jsem moc spokojená!

TARA25, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jaké jsou další možnosti omlazení pokožky?
Na klinice provádíme například hloubkovou hydrataci pleti pomocí mezoterapie nebo plazmaterapie, tedy omlazení pokožky vlastní plazmou obohacenou krevními destičkami. Existují však i další dermatologické procedury. Nejlépe uděláte, když se dermatologovi svěříte se svým problémem s pletí a společně vyberete to nejvhodnější ošetření.
Jaké jsou výhody neinvazivních a invazivních metod?
Neinvazivní metody rejuvenace neporuší povrch kůže. K pokožce jsou tedy šetrnější. Invazivnější dermatologické ošetření sjednocuje a vyhlazuje pokožku. Po neinvazivních metodách se nehojí skrze stroupky. Invazivnější zásahy do pleti si ale dovedou poradit i s většími nedokonalostmi. U všech přístrojů lze však nastavit jejich intenzitu průniku do pokožky.
Kolikrát je třeba ošetření zopakovat?
Počet sezení se liší podle zvolené metody a samozřejmě se odvíjí i od vašeho problému s pletí, jejího typu a stavu, lokality ošetření i od vašeho věku.
Na co si dát po proceduře pozor?
Jednoznačně na pobyt na slunci. Před sluníčkem byste se měli chránit alespoň 4–6 týdnů po ošetření, a to ideálně prostředky s ochranným faktorem alespoň 50. Radiofrekvenční ošetření pleti lze provádět celoročně, ale ochrana před sluncem je po něm i tak nutná. Laserové typy ošetření pleti ale klientům doporučujeme nechávat raději na podzimní a zimní měsíce, případně na začátek jara, dokud nemá slunce takovou intenzitu.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru